Podatek - jak rozliczyć przychód z kamerek?

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: podatek
07 sie 2016, 10:01


Naiwność nie zna granic , nie ma czegoś takiego jak anonimowość w tradycyjnym systemie bankowym.
Gdyby system bankowy pozwalał na pełną anonimowość to stałoby się zbędne pranie brudnej gotówki i skończyłyby się problemy finansowe wszelkich organizacji przestępczych i terrorystycznych.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Mano_Negra


Re: podatek
07 sie 2016, 11:32


no to wniosek taki ze i tak najlepiej powiedziec ze sie bylo kurwa profesjonalna dac jakies ogloszenie na roksie chociazby na miesiac jako dowod i powiedziec ze sie jest profesjonalistka gwarantujaca anonimowosc i ze nie zna sie osob ktore przychodzily, bo urzad skarbowy jak wzywa to podobno na dowod chce znac imiona i nazwiska osob ktore przychodzily zeby moc z nimi skonfrontowac wezwac na swiadkow swoja droga ciekawe jak to robia jak taki co idzie do prostytutki to chce byc anonimowy i np w domu ma zone i dzieci a tu pismo z urzadu skarbowego w ramach wyjasnienia czemu chodzil do prostytutki haha
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: podatek
07 sie 2016, 13:00


Oj sisis sisis gdyby to wszystko było takie proste, to by niejeden szwindel przechodził i pranie pieniążków nie byłoby takie trudne ;)
Ale żyj dalej w swojej naiwności i poczuciu anonimowego portfela.

PS: US to taka bardziej formalna mafia. Jak mają kogoś udupić to to zrobią, nawet jeśli zrobisz z siebie profesjonalną kurwę.
Awatar użytkownika
alicetip
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 12 wrz 2015, 12:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: alicetip


Re: podatek
07 sie 2016, 21:00


ok a ktos tutaj gdzies napisal ze to i tak wszystko zalezy od urzednika... tylko ciekawi mnie to wzywanie na swiadka w przypadku profesjonalnej prostutucji? przeciez wiekszosc profesjonalistek robi to anomimowo i nie zna nazwisk ani nawet imion swoich klientow
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: podatek
10 sie 2016, 17:23


sisis pisze:ok a ktos tutaj gdzies napisal ze to i tak wszystko zalezy od urzednika... tylko ciekawi mnie to wzywanie na swiadka w przypadku profesjonalnej prostutucji? przeciez wiekszosc profesjonalistek robi to anomimowo i nie zna nazwisk ani nawet imion swoich klientow

Ostatnio rozmawiałem z znajomym który pracował w US i fakt urzędnik może chcieć danych od klientów ale "prostytutka" nie musi ich podawać ewentualnie powiedzieć, że panowie zgłaszali się anonimowo i podawali fałszywy nr tel.
Co do mafii i przekrętów, zazwyczaj są one robione na grubą kasę a bank musi poinformować US o wpłacie od 10 tys zł (ostatnio ktoś mi mówił, ze kwota podobno spadła z 40 tys zł na 10 tys zł, ale może coś mu się pomyliło).
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: podatek
14 sie 2016, 14:27


pewnie pomylil 10 tys zlotych na 10 tys euro to bym sie zgodzila jesli 10 tys euro bo to przeciez 40 tys zlotch haha
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: podatek
14 sie 2016, 14:38


Świstak dalej zawija w te papierki, alpejska krowa daje fioletowe mleko, a łyżka na to : Niemożliwe :beg:
Na straganie w dzień targowy takie słyszy się rozmowy....... :beg:
Gimbazo !!!! Do książek i nauki !!!!!
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: podatek
15 sie 2016, 21:02


to napisz cos madrego a nie tylko mowisz nam co mamy robic !!! madry sie znalazl a na konkretny temat nie umie sie wypowiedziec ani slowem :laughingnew:
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: podatek
02 wrz 2016, 02:26


Dziewczyny nie obawiajcie się o nic... nie płaćcie podatków! ToxicAngel dziś rozmawiała z prawniczką o tym i dowiedziała się ,że żeton to żadna waluta i nie trzeba płacić podatków nawet jak was personalnie zgłoszą do us ! "Jaka walutą jest żeton?, nie ma takiego czegoś wiec mogą mnie w d... pocałować"
Awatar użytkownika
CzarnaMamba
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 29 lip 2016, 18:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: podatek
02 wrz 2016, 09:02


Poważnie? :O
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 12:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: podatek
02 wrz 2016, 19:21


CzarnaMamba pisze:Dziewczyny nie obawiajcie się o nic... nie płaćcie podatków! ToxicAngel dziś rozmawiała z prawniczką o tym i dowiedziała się ,że żeton to żadna waluta i nie trzeba płacić podatków nawet jak was personalnie zgłoszą do us ! "Jaka walutą jest żeton?, nie ma takiego czegoś wiec mogą mnie w d... pocałować"

Nie mówiła czasem Toxic z jakiej kancelarii ta prawniczka była?
Dobrze byłoby to wiedzieć żeby omijać tą kancelarie z daleka.
Mano_Negra


Re: podatek
02 wrz 2016, 19:42


CzarnaMamba pisze:Dziewczyny nie obawiajcie się o nic... nie płaćcie podatków! ToxicAngel dziś rozmawiała z prawniczką o tym i dowiedziała się ,że żeton to żadna waluta i nie trzeba płacić podatków nawet jak was personalnie zgłoszą do us ! "Jaka walutą jest żeton?, nie ma takiego czegoś wiec mogą mnie w d... pocałować"


toxic pewnie jest przyzwyczajona do tego, że nie musi płacić podatków bo wcześniej w swojej pracy stojąc przy drodze Katowice-Opole akurat nie musiała tego robić :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: podatek
06 wrz 2016, 14:36


Żeton nie jest walutą ale na waszych kontach pojawiają sie realne pieniądze od których trzeba odprowadzić podatek.
No ale...regulacje prawne dotyczące prostytucji w naszym kraju są mega nieścisłe dlatego nikt sie za to nie bierze i kwitną takie strony jak SU czy Roksa.pl i inne.
US ma co robić i kogo ścigać, 90% kontroli to są donosy od sąsiadów. Radze nie kupować drogich rzeczy bo wtedy możecie być poddani kontroli.
Ja osobiście miałem kontrolę przy kupnie domu, kwota powyżej 700 tys złoty. Musiałem odpowiedzieć na kilka pytań i to było tyle nikt nawet nie sprawdzał mi moich kont także, możecie spać spokojnie jeśli o to chodzi. Kontrole miałem jakieś 3 lata temu, i nikt sie dalej nie czepia więc jak widać nie jest tak strasznie jak to ludzie opisują no ale są różne przypadki wiadomo.
Awatar użytkownika
mr.nobody
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 25 maja 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: podatek
06 wrz 2016, 14:46


mr.nobody pisze:Żeton nie jest walutą ale na waszych kontach pojawiają sie realne pieniądze od których trzeba odprowadzić podatek.
No ale...regulacje prawne dotyczące prostytucji w naszym kraju są mega nieścisłe dlatego nikt sie za to nie bierze i kwitną takie strony jak ShowUp.tv czy Roksa.pl i inne.
US ma co robić i kogo ścigać, 90% kontroli to są donosy od sąsiadów. Radze nie kupować drogich rzeczy bo wtedy możecie być poddani kontroli.
Ja osobiście miałem kontrolę przy kupnie domu, kwota powyżej 700 tys złoty. Musiałem odpowiedzieć na kilka pytań i to było tyle nikt nawet nie sprawdzał mi moich kont także, możecie spać spokojnie jeśli o to chodzi. Kontrole miałem jakieś 3 lata temu, i nikt sie dalej nie czepia więc jak widać nie jest tak strasznie jak to ludzie opisują no ale są różne przypadki wiadomo.


jesli miales kontrole to pierwsze co to sprawdzili twoje konta bankowe, podatek od kasy zarobionej na SU trzeba odprowadzac natomiast us sciga takie cos tylko z donosow do czasu az ktos nie napisze w donosie dokladnych danych modelki nikt ich nie bedzie sprawdzac
Desperat


Re: podatek
06 wrz 2016, 16:39


Desperat pisze:
mr.nobody pisze:Żeton nie jest walutą ale na waszych kontach pojawiają sie realne pieniądze od których trzeba odprowadzić podatek.
No ale...regulacje prawne dotyczące prostytucji w naszym kraju są mega nieścisłe dlatego nikt sie za to nie bierze i kwitną takie strony jak ShowUp.tv czy Roksa.pl i inne.
US ma co robić i kogo ścigać, 90% kontroli to są donosy od sąsiadów. Radze nie kupować drogich rzeczy bo wtedy możecie być poddani kontroli.
Ja osobiście miałem kontrolę przy kupnie domu, kwota powyżej 700 tys złoty. Musiałem odpowiedzieć na kilka pytań i to było tyle nikt nawet nie sprawdzał mi moich kont także, możecie spać spokojnie jeśli o to chodzi. Kontrole miałem jakieś 3 lata temu, i nikt sie dalej nie czepia więc jak widać nie jest tak strasznie jak to ludzie opisują no ale są różne przypadki wiadomo.


jesli miales kontrole to pierwsze co to sprawdzili twoje konta bankowe, podatek od kasy zarobionej na ShowUp.tv trzeba odprowadzac natomiast us sciga takie cos tylko z donosow do czasu az ktos nie napisze w donosie dokladnych danych modelki nikt ich nie bedzie sprawdzac


Chłopie chyba lepiej wiem co miałem :) żadnych kont mi nie sprawdzali.
Awatar użytkownika
mr.nobody
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 25 maja 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: podatek
06 wrz 2016, 16:46


dla twojej informacji to jezeli us sprawdza konta bankowe to nie informuje o tym, pewnie wiekszosc z nas mialo kontrole na kocie bankowym po kupnie czegos drogiego i nigdy sie o tym nie dowiemy do poki wszystko jest zgodne z prawem
Desperat


Re: podatek
06 wrz 2016, 17:47


Desperat pisze:dla twojej informacji to jezeli us sprawdza konta bankowe to nie informuje o tym, pewnie wiekszosc z nas mialo kontrole na kocie bankowym po kupnie czegos drogiego i nigdy sie o tym nie dowiemy do poki wszystko jest zgodne z prawem



na jakim ty kurwa swiecie zyjesz ? US nie ma wgladu do rachunku bankowego gdyz jest ochrona danych osobowych i tajemnica bankowa i jest to prywatne konto !


Tylko prokurator moze takie rzeczy oraz komornik sądowy !

Co za debil.... :laughingnew:
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 13:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: podatek
06 wrz 2016, 18:07


oliwia pisze:
Desperat pisze:dla twojej informacji to jezeli us sprawdza konta bankowe to nie informuje o tym, pewnie wiekszosc z nas mialo kontrole na kocie bankowym po kupnie czegos drogiego i nigdy sie o tym nie dowiemy do poki wszystko jest zgodne z prawem



na jakim ty kurwa swiecie zyjesz ? US nie ma wgladu do rachunku bankowego gdyz jest ochrona danych osobowych i tajemnica bankowa i jest to prywatne konto !


Tylko prokurator moze takie rzeczy oraz komornik sądowy !

Co za debil.... :laughingnew:


zyj dalej w swoim swiecie i poczytaj troche o polskim prawie ochrona danych osobowych :laughingnew: kurwa nawet nie wiesz co to jest
Desperat


Re: podatek
06 wrz 2016, 18:07


oliwia pisze:
Desperat pisze:dla twojej informacji to jezeli us sprawdza konta bankowe to nie informuje o tym, pewnie wiekszosc z nas mialo kontrole na kocie bankowym po kupnie czegos drogiego i nigdy sie o tym nie dowiemy do poki wszystko jest zgodne z prawem



na jakim ty kurwa swiecie zyjesz ? US nie ma wgladu do rachunku bankowego gdyz jest ochrona danych osobowych i tajemnica bankowa i jest to prywatne konto !


Tylko prokurator moze takie rzeczy oraz komornik sądowy !

Co za debil.... :laughingnew:


I po co wyzywasz, jak sama nie wiesz co piszesz? Komornik nie ma wglądu w to co dzieje się na koncie - jedynie blokuje możliwość wypłacania pieniędzy i załatwia przekierowanie wpływów na konto wierzyciela.

A jeśli chodzi o US, to wystarczy, że urzędnik skieruje do sądu wniosek o zezwolenie na wgląd w rachunek bankowy i w zdecydowanej większości takie wnioski są rozpatrywane pozytywnie. Co za tym idzie, sąd wydaje nakaz dla odpowiedniego banku, który ma obowiązek przedstawić wszystko co dzieje się na danym koncie dla US. Warto zaznaczyć, że w takim przypadku całkowicie pomijana jest osoba właściciela rachunku i jedynie od dobrej woli urzędnika zależy czy powiadomi on osobę zainteresowaną o fakcie wglądu w jej konto.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: podatek
06 wrz 2016, 20:25


Oliwia
a czy Ty wiesz, że jest coś takiego jak Komisja Nadzoru Finansowego? A czy Ty wiesz, ze prokuratura w toku postępowania przygotowawczego na wniosek skarbówki lub KNF przetrzepie dokładnie Twoje konta, rachunki maklerskie itp, co więcej wezmą twoje bilingi a nawet założą Ci podsłuch i Ty się dowiesz dopiero o tym jak Ci postawia np zarzuty? Lub będą wzywać na kolejne przesłuchania...
To tylko tak skrótowo opisałem..

Także ostrożnie z tym ferowaniem prawd...



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości