czy zetony wroca na moje konto?

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Witajcie
Chcialam sie poradzic co robic bo wpisalam zle imie i nazwisko a konto bankowe napewno dobrze i niestety zlotowki nie wplynely na konto wiecie taki syndrom animowosci robienia pierwszego przelewu nie podajac swojego prawdziwego imienia i nazwiska prawdziwego a przelew widnieje jako zrealizowany czy w takiej sytuacji jak przelew nie zostal zrealizowany bo na moje konto bankowe nie widnieje wplata i pewnie wrocil do ShowUp.tv to czy otrzymam spowrotem na swoje konto na ShowUp.tv w postaci zetonow? co powinnam teraz zrobic?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Napisz odwołanie i wytłumacz sytuację, niestety będziesz musiała podać swoje prawdziwe i imię i nazwisko, bez tego nie dojdzie kolejna wpłata.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Po prostu może to mieć związek z awarią co była na ShowUp.tv wtedy prawie nikomu nie wypłacali :P i nie musi mieć to związku,że inne nazwisko wpisałaś,a po drugie po co zakładać nowy temat... są inne podobne.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Przyjdzie Ci ten przelew ;) po prostu znowu mają opóznienia w wypłatach :P
Awatar użytkownika
melodyjka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 24 maja 2016, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ty.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Przyjdzie na jakiekolwiek nazwisko - raz wpisałam Leonardo DiCaprio i też było ok :biggrin:
Taki ze mnie śmieszek :P
Awatar użytkownika
agnieszka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2016, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




agnieszka pisze:Przyjdzie na jakiekolwiek nazwisko - raz wpisałam Leonardo DiCaprio i też było ok :biggrin:


O ja pierdziele, mistrzyni trollingu :) Ciekawe co bank na taki przelew powie, raz przelewałem kase kolesiowi za zakupy w allegro i w koncie podał imię żony to pani na poczcie w okienku nie chciała zrealizować (mimo, że nazwisko, adres i kod pocztowy miasta były takie same)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




no tak to przelew z 30 maja diewczyny z tego co wiem to nie podostawaly i ja tez i nadal nie mam tego przelewu co sie dzieje z ShowUp.tv naprawde takie problemy z plynnoscia maja?
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ruger44 pisze:
O ja pierdziele, mistrzyni trollingu :) Ciekawe co bank na taki przelew powie, raz przelewałem kase kolesiowi za zakupy w allegro i w koncie podał imię żony to pani na poczcie w okienku nie chciała zrealizować (mimo, że nazwisko, adres i kod pocztowy miasta były takie same)


Hehe, wszystko było ok, wydaje mi się, że bank nie robi problemów dopóki nadawca nie złoży reklamacji, że nastąpiła pomyłka. Kilka razy podawałam komuś lewe dane i nigdy nie było problemów.

Wiesz, może Pani w okienku się po prostu nudzi i zwyczajnie musiała się przypier*** :) Już od jakiegoś czasu nie jest wymagany adres przy przelewach (jak drukuje się bezpośrednio z allegro blankiet do wpłaty to nie ma nawet uzupełnionego adresu), a na poczcie zawsze się o to przyczepia i twierdzi, że bez tego przelew nie dojdzie.
Awatar użytkownika
agnieszka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2016, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Po co ukrywać dane wypłacając kase skoro i tak wyplacasz ze swoim numerem konta które w banku masz założone razem ze swoimi danymi prawdziwymi xd
Awatar użytkownika
Showup25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: DaritkaMarusia i 94 gości