Znaleziono 1 wynik

Wróć

Re: Wydziarana96/Malwina96/Boska_Suczita/_Cristal_

Jak dla mnie jest to unikat, z wszystkich osób na ShowUp.tv to właśnie u niej najwięcej bywam.
Nie wiem co było kiedyś, ale wiem co jest dziś i bardzo przypadły mi do gustu jej transmisje.
Nie zdarzyło się jeszcze abym narzekał na jej transmisje, zawsze miło spędzam u niej czas.
Apropo czasu to on bardzo szybko mija. Wchodzisz o 21/22 kończysz o 3 nad ranem.
Nie jestem osobą, która posiada długi staż na ShowUp.tv jednak ten czas, który już jej poświęciłem nie jest czasem zmarnowanym.
Oczywiście były różne akcje, gdzie humor czy jakaś inna sytuacja brały u niej górę, jednak każdy miewa takie sytuacje w życiu i jest zrozumiałe.
Mimo różnych relacji między nią a użytkownikiem ShowUp.tv ciężko od niej odejść ("z transmisji") nawet jak chcesz ją przestać lubić.
Nie jestem osobą, która rzuca jej żetony co każdą transmisję tak jak to robią inni, a mimo to wydaje mi się, że mamy dobre relacje.
Zawsze można z nią pogadać, czasem coś opowiesz, czasem ona coś opowie, masz wtedy wrażenie jakbyś znał tą osobę już "X" czasu.
Nie przeszkadzają mi jej tatuaże, nie wiem czy jest sztuczna czy nie bo dla mnie nie jest a dla wielu osób jest, jednak jest wyjątkowa.
Wiem... Każdy może wyrazić zdanie na jej temat, poprzez różny pryzmat np. początkowych "przygód" na ShowUp.tv czy różnego rodzaju konfliktów.
Jeśli miałbym powiedzieć coś o Malwinie to jest to niska, atrakcyjna dziewczyna, która wie co robi i ma szalone pomysły różnego rodzaju.
Ma atrakcyjne ciało, jedynie co mógłbym skrytykować to to, że powinna trochę przytyć bo kiedyś taką wagą zrobi sobie krzywdę.
Potrafi zrobić świetne show, wie co powinna pokazać a czego nie. Ma świadomość tego, że zwraca na siebie dużą uwagę i nie chodzi mi o tatuaże.
Mówię o jej stylu "bycia" jaka jest na transmisjach, jak się prezentuje, jakie relacje ma z użytkownikami ShowUp.tv, można się w niej zauroczyć.
Cały czas dobrze wspominam wszystkie transmisje na ShowUp.tv, poprzez zabawy różnego rodzaju, odbiór pizzy, prysznic, balkon i wiele wiele innych.
Nie oszukujmy się bo większość dziewczyn na ShowUp.tv, które nadają jest statyczna. Ciągle powtarzają to samo ściągając po kilkanaście tys żetonów.
Nie zapominając o różnego rodzaju ustawkach przy odbiorze pizzy, robieniu loda sąsiadowi, czy zabaw na wyłączonym lushu/hushu.
Pewnie pomyślicie sobie, że przyszedł jakiś gość co zobaczył cycki i cipe i się napalił - jak to zazwyczaj bywa.
Otóż nie, bo to nie do końca jest tak jak pewnie teraz sobie pomyśleliście. Owszem Malwina potrafi kusić i jest w tym bardzo dobra.
Jednak nie jestem osobą, która by nie miała z nią przygód (nie w rl). Sam zostałem przez nią zbanowany za to, że wszedłem do innej na transmisje.
Nie wiedziałem o co chodzi bo utrzymywaliśmy dobre relacji i nagle BUM ban. Musiałem się pożegnać na jakiś czas z wchodzeniem na transmisje Malwiny.
Do czasu aż nie obserwowałem jej transmisji nie będąc zalogowanym. Stwierdziłem w pewnym momencie, że trzeba zakończyć zabawę z ShowUp.tv, zamiast wpłacać kasę na ShowUp.tv to sobie odłożyć.
Minęło 2.5msc aż pewnego razu przypadkiem wszedłem na ShowUp.tv. Okazało się, że Malwina założyła nowe konto, co oznaczało, że nie posiadam już tego bana.
Wszedłem na transmisję, przypomniałem się i nic. Nic w sensie, że nie dostałem ponownego bana, nie miała jakichś "ale" do mnie. Po prostu zaczęliśmy rozmawiać na nowo.
Ponownie relacje z Malwiną zmieniły się na dobre i teraz chodzę do niej na grupowe i inne tak jak to robiłem kiedyś.
Wracając jeszcze do transmisji, tych co były a tych co są aktualnie to jak dla mnie zmieniła się o 360 stopni bez wyjątku.
Pamiętam bany jakie słała jeden po drugim za pytania typu "pokaż stópki", a teraz sama je eksponuje i niczego się nie wstydzi.
Może nie jest to jakaś wielka zmiana dla was jednak wydaje mi się, że jest to duża zmiana biorąc pod uwagę właśnie ten fakt, że zawsze ją to denerwowało.
Następnym fajnym aspektem tego dlaczego fajnie się ją ogląda jest pomysłowość, której nie ukrywając brakuje niektórym dziewczynom z ShowUp.tv.
Tak jak wcześniej wspomniałem, aktualnie ciężko się u niej nudzić, no chyba, że nikt nie rzuca żetonów to wtedy siedzi i coś robi na telefonie albo odpowiada na chat.
Podoba mi się ten fakt, że już (tak chyba było kiedyś) nie rzuca się tak na żetony i często pokazuje więcej niż powinna. Liczy się z każdym napiwkiem nawet tym najmniejszym.
Uświadomiłem sobie, że Malwina stała się moją obsesją, ale ten post jest zupełnie inną rzeczą widząc to ze swojej perspektywy jako użytkownik ShowUp.tv.
Kiedy mieszkała w Lu wiedziałem, że można sobie tylko pomarzyć, aby spotkać ją na żywo. Jednak teraz przeprowadziła się do mojego miasta i z tego co mówiła to dość nie daleko.
Zawsze myślałem, o tym jak mówiła, że ktoś jej pisał na ShowUp.tv, że ją gdzieś widział i bał się do niej podejść. Chciałbym być taką możliwe, że pierwszą osobą, która podeszła by do niej
i powiedział coś w stylu "Hej, Malwina mówiłem, że cię kiedyś znajdę :D, dzięki za te transmisje na ShowUp.tv, do zobaczenia wieczorem..".
Oczywiście chciałbym z nią o czymś porozmawiać chwilę nie wiem o czym, ale o czymś na pewno. Nie wiem jaka jest w rl ale chciałbym ją chociaż zobaczyć.
Z tego co sama mówiła, nie ma nic przeciwko, żeby do niej podejść i się przywitać dlatego chciałbym to kiedyś uczynić jeśli jakimś cudem na nią "wpadnę".
Kończąc swoje wywody jak dla mnie Malwina jest i zawsze będzie unikatem i to nie jako podmiot/rzecz tylko jaka wyjątkowa osoba na swój własny sposób.
Jeśli ktoś tu szuka dobrej rozrywki, miłej atmosfery, szalonej dziewczyny która nie boi się wyzwań, osoby która umili mu ch*jowy dzień to zapraszam właśnie do niej.

Pozdrawiam cię gorąco Malwina :heart:
kotquee
autor: kotquee
21 wrz 2019, 17:39
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu