Znalezione wyniki: 4

Wróć

Re: Płynność wypłat z SU

Przeciągnie się jeszcze i do półtora miesiąca, jak ostatnio, jeśli laski będą nadal nadawać. A wystarczyłoby teraz odpuścić sobie te 3 dni między 8, a 11 kwietnia i szybciej ruszyliby tyłki. Po co mają się spieszyć i "stawać na głowie", skoro żeton i tak się zgadza? Chyba i tak robicie sobie czasem wolne, to czemu nie zrobicie tego teraz?
autor: pusheen
08 kwie 2019, 20:50
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Ja nie transmituję, bo nie jestem w stanie. Stan psychiczny i stres odbija się na jakości transmisji. Nie umiem być wyluzowana. Szkoda tylko, że zarobię w tym miesiącu ok. trzy razy mniej, niż zwykle. Oby tylko wypłacili jak najszybciej, bo naprawdę chciałabym już wrócić do "pracy".
autor: pusheen
16 kwie 2019, 20:53
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Niestety, ale mam złe przeczucia. Podejrzewam, że skończy się to tak, że w końcu (w momencie, gdy laski w końcu sobie uświadomią, że to koniec) poinformują nas, że nie przeszli RZEKOMEJ kontroli. Albo będą na tyle bezczelni, że powiedzą, że sprawa jest w prokuraturze i nie wiadomo, kiedy odblokują im konto.
Lepiej już myślcie nad planem B, dziewczyny, zamiast dawać się wodzić za nos na niepewnej stronie. Ja mam zamiar wykorzystać ten czas na obadanie innych kamerek, żeby za kilka tygodni nie obudzić się z ręką w nocniku.

Nie rozumiem dlaczego niektóre z was mają taki ubaw z tego, w jaki sposób pisał moderator. Pokazał on tylko szacunek moderacji/administracji do nadających - czyli zerowy. To nie eurogąbki, droga moderacjo, a realne pieniądze. Ludzie mają kredyty, dzieci na utrzymaniu, studia, czynsze do opłacenia - cokolwiek. Smutne. Czuję się po prostu oszukana. Zawsze byłam uczciwa na portalu i nie przyjmowałam, ani nie zapisywałam kontaktów od ludzi - wszystko miało odbywać się na ShowUp.tv. Przelewy zawsze dostawałam na czas, więc nie chciałam być nie fair w stosunku do portalu. Ot, taka moja naiwność. Ale naprawdę trzeba mieć moralność na poziomie ujemnym, by odwalić taki numer (o ile serio się zawiną - jeśli nie, to zwrócę honor ;))
autor: pusheen
18 kwie 2019, 00:41
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Raczej bank ich poinformował, ile czasu maksymalnie będzie trwała weryfikacja. Albo sami powinni to sprawdzić, bo tylko oni wiedzą, z jakiego powodu ta weryfikacja nastąpiła. Byłoby lepiej wiedzieć, czy na hajs będziemy czekać kilka dni, czy może się to przedłużyć np. nawet do miesiąca.
autor: pusheen
19 kwie 2019, 20:10
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu