Znalezione wyniki: 14

Wróć

Re: Płynność wypłat z SU

Mi raczej zlecają codziennie. Zauważyłam, że zależy to też od kilku czynników. Wypłacając ciągle na to samo konto - przelewy po jakimś czasie są raczej realizowane codziennie, w przypadku zmiany konta trzeba się liczyć ze zwłoką. Miałam taką sytuacje wypłacając nawet np. cały czas na te same 2 konta, raz jedno później na drugie. Czasami zależy też od wysokości kwoty którą chcemy wypłacić (te większe często szły u mnie wolniej) i od tego czy zmieniamy konta, w jaki sposób i od kogo dostajemy np. napiwki (czasem przy otrzymaniu dużych napiwków od jednej osoby również czekałam dłużej. Muszą to wtedy pewnie sprawdzić, czy nie wchodzi w grę jakiś lewy obieg etc)
autor: banana
11 maja 2018, 14:28
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

●UWAGA NA: HumbleBumble/Humboldt/SunsetJesuss (..)‼

Dziewczyny, uwaga na użytkownika: HumbleBumble/Humblebumblebleh/HumboldtNiereformowalny/Humboldt/SunsetJesusss/Subway_Kanapka/okruszkimargaryny/420 (i wiele innych) - całkiem dobrze znany w forumowych kręgach.

Przechodziłam z nim gehennę przez kilka miesięcy.
Rasowy stalker, patologiczny manipulant, kłamca i narkoman.
Kiedy poczuje się odrzucony, albo po jakimś czasie nie ma nad Tobą władzy absolutnej - robi się nieobliczalny i tak łatwo się od niego nie uwolnisz.
UWAGA NA PODAWANIE JAKICHKOLWIEK DANYCH OSOBOWYCH , uważajcie co mówicie i piszecie. W najgorszym przypadku będziesz musiała zmienić miejsce zamieszkania, numer telefonu i czeka Cię setki godzin zgłaszania treści do google, prokuratura i chodzenie po sądach.
Jest jak pijawka. Przyssie się a potem będzie wykorzystywał wszystkie informacje zdobyte/wyłudzone na wasz temat!

Na początku miło, sympatycznie - ma bardzo charakterystyczny sposób bycia, do momentu aż zdobędzie wystarczająco dużo informacji żeby was szantażować i niszczyć życie.
Jego osobowość prawdopodobnie nie potrafi egzystować sama, dlatego jak pijawka szuka sobie drugiej osoby. Świetny manipulant i kłamca.
Potem tylko uciążliwe telefony i sms'y z bramek, wyzwiska, wypisywanie po innych osobach i stalking z każdej strony kiedy chcesz odejść.


Jeśli chcesz potwierdzenia - wystarczy popytać osób u których bywał napastliwie wypisując moje dane z multikont. (ostatnio była to chociażby chloe97)

Mogę też załączyć wiadomości które mi wysyłał, typu:
"upierdolę Ci życie dla zasady'', ''zdechniesz szmato''
wypisywanie komentarzy przy kontach i danych związanych ze mną w internecie, że jestem prostytutką, złodziejką, oszustką
nawet komentarze pod zdjęciem mojego zaginionego kota na stronie z ogłoszeniami - ''haha kota zjadł chińczyk'', ''kot utopił się w studni''

WSZĘDZIE


Najlepsze 'loty' ma pod wpływem.
Potem przepraszanie a po chwili znów to samo.
Na zmianę wyznawanie miłości i nienawiść.
Żadna choć w połowie normalna osoba nie zachowuje się w ten sposób.
autor: banana
11 maja 2018, 20:51
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: HumboldtNiereformowalny/Humboldt/Humb/420 (i wiele innyc

Ponieważ często zmienia loginy - mogę ze swojej strony jeszcze dodać, że ma na imię Przemek , mieszka z rodzicami w małym miasteczku (gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, powiat tarnowski) w okolicach Krakowa/Tarnowa i jest brunetem .
Często lubi zapalić trawkę i zażyć inne specyfiki.
Jeśli wejdziesz w relację z kimś takim i po jakimś czasie zaczną się dziać dziwne rzeczy - nie słuchaj przeprosin, nie reaguj na groźby - innymi słowy: SPIERDALAJ CZEM PRĘDZEJ

bo lepiej nie będzie, może być za to dużo gorzej.
autor: banana
12 maja 2018, 00:34
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: HumboldtNiereformowalny/Humboldt/Humb/420 (i wiele innyc

O a tutaj właśnie mamy właśnie najświeższą próbkę:


https://zapodaj.net/images/905fd74987a58.jpg


btw, chyba się koledze nie zmieściło w loginie, powinno być:

LuBieDobrzeUbracSie-JakMamaWezmieKredyt-BoJestemWiecznieBezrobotnyIZadluzonyPoUszy-AGdyJuzCosWpadnie-WszystkoWydajeNaNarkotykiFajkiLubChlanie

https://zapodaj.net/images/019540e7e7f63.jpg

https://zapodaj.net/images/32224e3c6e675.jpg
Także idź tam pisać sam ze sobą psycholu :ok:
napierdzielaj multikonta (bo przecież nie masz nic innego do roboty) no i pozdrawiam
autor: banana
12 maja 2018, 01:02
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: ●UWAGA NA: HumboldtNiereformowalny/SunsetJesuss (..)‼

Ode mnie też na początku nic nie chciał..
Potem oczekiwał uwagi 24h na dobę, poświęcenia i posłuszeństwa.

Ja poznałam go na forum. Na początku fajna gadka.. Miło sympatycznie..
Sporo gadaliśmy..
W końcu zaczęły się jazdy. W sumie dość szybko.

Najpierw zganianie na sytuację rodzinną, na to że się zjarał.. Przepraszanie, mówienie że wie, że nie może tak robić.. Za chwilę znowu to samo.
W czasie tych jazd potrafił wyżywać się z byle powodu. Czasem potrafił budzić mnie w środku nocy, dzwonić i robić awanturę.. Że nie wie gdzie jestem, wcale nie ma mnie w domu, wcale nie śpię.. Wysyłanie zdjęć, że serio jestem w domu, spałam. Awantury kiedy przez pół godziny nie odebrałam tel, bo np byłam pod prysznicem.
Na początku w ogóle podawał się za kogoś innego, traktował ludzi z pogardą. Wyśmiewał np, że ktoś jest kelnerką, że inna osoba pracuje w fabryce.
Jak się potem okazało, sam nie miał pracy, był zadłużony i siedział z rodzicami w domu.

Był zazdrosny o KAŻDEGO. Nie mogłam z nikim rozmawiać, pisać, bo zaraz były awantury.
To jakaś znajoma mu się nie podobała z którą pisałam, to znajomy. Ciagłe słuchanie jak każdego beszta, tłumaczenie, że powinien szanować innych..
Po ''locie'' czasem było przepraszanie.. Obiecanki, że się zmieni.. Ale zmieniało się tylko na gorsze.

W czasie takich ''lotów'' permanentnie mnie wyzywał od najgorszych, mieszał z błotem. Wtedy zazwyczaj go blokowałam i zaczynała się jeszcze większa jazda.
Groźby, mówienie, że teraz to już mu wszystko jedno. Wypisywanie komentarzy w sieci pod moim numerem telefonu, ujawnianie danych.
Chyba podrzucił mi keyloggera, bo zdarzały się włamy np na mogą skrzynkę na forum. Kiedy nie chciałam mu pokazać jakiejś korespondencji, po kilku minutach sam mi ją czytał przez telefon.
Wkręcał, że po prostu ma takie znajomości, że jego koleżanka jest moderatorką, że dostanę bana bo kiedyś tam podałam komuś skp.
Zakładając mi wątki na forach sam odpowiadał na komentarze z multikont (kilka razy sam się wsypał, bo odpisał sobie nie z tego konta), groźby, że moja twarz jest na karaczanie, że coś tam wrzuci na yt..
Groził mi nawet, że powrzuca na fb znajomych z forum ich zdjęcia z SU. Po tych włamach na skrzynki i całym ''teatrzyku'' spodziewałam się już wszystkiego.
Nawet kiedy było ''dobrze'' potrafił powypisywać na mój temat jakieś bzdury, powrzucać dane i pokazać mi to,
zganiając na inną osobę, tylko po to, żeby podtrzymać moje uczucie presji i zagrożenia.

Jak się okazało, swoją rodzinę traktuje podobnie, kiedy nie dostaje tego, na co ma ochotę.
Może nie aż do tego stopnia, ale potrafi zachowywać się obrzydliwie. Jak nie ma nic to ugrania, to nie ma i szacunku
dla drugiego człowieka.

Odcięłam się od niego całkiem kiedy już zrobił chyba wszystko co mógł i byłam w takim stanie, że już było mi wszystko jedno. Poza tym wiadomym było, że się nie zmieni. Poza tym czy z nim gadałam, czy nie - i tak robił syf.
Żałuję tylko, że straciłam tyle czasu i nerwów.


Jednymi z osób które chyba najlepiej wiedzą przez co przechodziłam, są Typer i Administrator tego forum, którzy czasem kasowali i banowali kilkanaście kont humba pod rząd, w których były obelgi skierowane w moim kierunku. Kasowali obraźliwe wpisy z moimi danymi.. a czasem i takie w których pisał, że chce tylko pogadać etc
Ogólnie było trochę osób, które mi pomogły i którym jestem wdzięczna za wsparcie.

Nie życzę nikomu tego, przez co przeszłam z tym człowiekiem.
autor: banana
25 maja 2018, 23:27
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: ●UWAGA NA: HumboldtNiereformowalny/SunsetJesuss (..)‼

Tu załączam jeszcze komentarze pod moim ogłoszeniem na jednej ze stron, odn mojej zaginionej kotki:

Chore i obrzydliwe.
A to tylko 'kropla w morzu'.
autor: banana
25 maja 2018, 23:59
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: ●UWAGA NA: HumboldtNiereformowalny/SunsetJesuss (..)‼

Nie mogę edytować postów, dopiszę jeszcze że ja kontaktów czy innych takich nie podaję, więc mi to rybka jest kto to jest
Tylko dziwne że wchodzi na privy do mnie, przeważnie te dłuższe z jakimiś laskami siedzącymi obok niego, albo wchodzi i w ogóle go nie ma przez większość priva :P

Ciekawa jestem czy do innych też wchodzi na prv, z dziewczyną do połowy nagą, i jest prawie nie obecny na tym prv, tylko rozmawia z nią :P
Jednak ludzie są stranie inni od nas samych :P
Uciekam spać, zajrzę tu jutro PaPa :bye:

:laughingnew:Jesteś żałosny. :facepalm:
autor: banana
26 maja 2018, 09:04
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: ●UWAGA NA: HumboldtNiereformowalny/SunsetJesuss (..)‼

Pojebów nie brakuje , chociaż zastanawia mnie to jak łatwo rozdajecie obcym swoje dane.
Ja zawsze podaje fake imie , fake wiek i fake miejscowosc- i to miejscowosc dopiero wtedy kiedy juz żebrze ostro . Ale i tak Fake :D

DZIEWCZYNY DBJCIE O SWOJE INTERESY , o to żeby wasze dane byly bezpieczne, wasze numery telefonow . Jesli juz macie w ofercie jakis sex tele czy cos to jakis alternatywny numer, bo wiem ,ze idioci potrafia w srodku nocy wydzwaniac. Ja takie dyskusje ucinam jedna rozmowa tele -ze albo przestanie wydzwaniac albo ide na policje ,z reguly to dziala . On ma wiecej do stracenia niz ja , bo oprocz tego fake tele nie wie o mnie nic , Dbajcie o to ,zeby odbiorca wiedzial o Was ile wy chcecie , nie podawajcie im danych na tacy ,za przeproszeniem .

A juz wchodzenie w jakies pojebane relacji z psycholami to juz calkiem dla mnie abstrakcja . W ogole wchodzenie z facetami z showupa w glebsze relacje zawsze dziwnie sie koncza-bo im sie wydaje ze jestes JEGO.

Stalkerzy sa i tego nie zmienimy ,ale mozemy maksymalnie ile sie da przed nimi bronic, ale tutaj trzeba myslec przed podaniem im jakiegokolwiek kontaktu ,a jezeli juz to podac jakis w miare anonimowy .

Wiesz, to nie jest tak, że ja mu powiedziałam sama od razu jak się nazywam i podałam numer tel..
Wszystko było raczej ''sposobem''.
Miał tylko fikcyjny skp, bez żadnych danych.
Prawdopodobnie przez jakiegoś robaka podrzuconego w linku na skp. Jak inaczej logowałby się na moje konta, grzebał w wiadomościach?
Tzn, wymyślał różne bajki i bujdy na resorach, że taki z niego informatyk.. Kiedy zmieniłam komputer dopiero się uspokoiło.
autor: banana
26 maja 2018, 09:12
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: niewinnazuzia/nowaniewinnazuzia/chloe_97

Chloe jest w porządku..
Pewnie uprzedzała, że jeśli będzie więcej osób to przerwie pokaz, więc skąd to oburzenie?
Chce to jakoś zrekompensować - to chyba dobrze o niej świadczy.
Jakby specjalnie chciała kogoś oszukać, to raczej zamiotłaby sprawę pod dywan..
Przez takie akcje dziewczyna też traci czas, mogłaby w tym momencie np pójść z kimś na prv, albo zarobić na ogólnej.. To dla niej takie samo ryzyko jak dla osób kupujących bilety na show.
Rozumiem, że niektórzy czują się pokrzywdzeni, ale każdy wchodząc w coś takiego zgadza się na ustalane wcześniej zasady
autor: banana
28 cze 2018, 16:35
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: _Arianna_ (SU) / SexiWabik (zbiornik.tv)

A może powiedz jaki masz Nick na SU? :-)
Już nam poda nick, przecież to kolejny troll albo hejtująca zazdrośnica udająca faceta na forum.

Też tak myślę.
Mężczyźni raczej myślą w trochę inny sposób i nie czepiają się takich szczegółów :3

https://showup24.tv/_Arianna_
https://showup24.tv/profile/_Arianna_
autor: banana
31 lip 2018, 04:13
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu