Znalezione wyniki: 109

Wróć

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Niestety drogie panie wam prawie wszystkim brakuje tego czaru,piękną no i kobiecej zmysłowości który to ona ma.Ale to jest wyłącznie moje zdanie wiec proszę je uszanować

Niestety drogi Hardzie, tobie brakuje tego wszystkiego, co się kojarzy z prawdziwym mężczyzną, czyli: inteligencji, klasy, wyczucia i taktu. To jest wyłącznie moje zdanie i proszę je uszanować.
Przy okazji... jestem ciekawa, czy do swojej ulubienicy mówisz, że jest "wyszczekana" (czyżby nadmierne towarzystwo pupila wywoływało już skutki uboczne?) i czy dla ciebie ideałem kobiety, jest tylko taka pani, która usta otwiera wyłącznie do loda...

Tak właśnie powinny ubierać się kobiety aby budzić męski zachwyt i pożądanie

Od kiedy jesteś ikoną stylu? Biorąc pod uwagę twoje magiczne sandałki ojca Gaudentego, proponowałabym jednak odrobinę pokory, qrde. Ty miałbyś podpowiadać innym, jak mają się ubierać? Litości! To, co podoba się tobie, dla innych może być nie do przyjęcia i przedstawiać obraz wybitnego obciachu oraz tandety. Poza tym, nie każdy/a marzy o tym, żeby robić tylko i wyłącznie za obiekt seksualny i dobiera sobie ubrania, z nazwijmy to - innego klucza. Twoja ulubienica wygląda znakomicie, wręcz fenomenalnie, ale tylko na wymogi portalu erotycznego. Do prawdziwej elegancji i klasy, chciałam napisać, że dużo jej brakuje, ale nie... jest zupełnie na odwrót, wszystkiego jest w nadmiarze (mam nadzieję, że wiesz, o co mi chodzi). Na przyszłość proponuję ci mniej prowokacyjnych peanów na cześć, bo odnoszą one przeciwny skutek - zawsze obracają się przeciwko Pauli i mowa pochwalna zamienia się w niedźwiedzią przysługę.

Z pozdrowieniami - https://naforum.zapodaj.net/images/476da70e7f36.jpg

która dorobiła się już wypasionego zestawu do prania:

https://i.pinimg.com/736x/61/a0/34/61a034e1a9a4bd90a31658be68eac930--washing-machines-washers.jpg
autor: pussycat
04 maja 2019, 03:45
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Oj oj widzę że nie uszanowałaś mojego zdania i musiałaś wtrącić swoje trzy grosze.

I vice versa!
Przeciwstawiając swoją ulubienicę innym kobietom (de facto - plując im w twarze), czego innego się spodziewałeś? Wyobraź sobie, że nadal się nią czuję (tak, tak, kobietą) i głowy w piasek nie mam zamiaru chować oraz udawać, że deszcz pada.

To tylko dobitnie świadzczy o twoim wychowaniu.

O twoim wychowaniu dobitnie świadczy to, o czym powyżej wspomniałam, a także odzywki typu: "wyszczekana" (a i owszem, dość elokwentna), "cnotka niewydymka", (może nie do tego stopnia, ale nie miałam w dupie więcej, niż nudli w zupie), "o czym ty pierdolisz" (a ty o czym?), "dupsko pewno Cię bardzo swędziało" (póki nie mam bana, mogę tu istnieć wszędzie), "głupkowaty post" (jakby twoje były wybitnie mądre), "bandą przegrywów" (wygryw się znalazł), "banda oszołomów" (myślałby kto, że ktoś ogarnięty to pisał).

(…) aplauz i słowa uznania. (…) szacunek i poklask (…) to jest przecież coś bez czego Ty nie możesz się obejść.

Zabiegi o aplauz i słowa uznania, "szacunek" i poklask - zbyt długo przebywasz u jednej z transmitujących i wszystko ci się myli.

Widzę że odniosłaś się w swoim poście do moich rzekomych sandałów.

Nie rozdrapuj znów tej rany i daj pokój już tym sandałkom. :girl_haha:

z tego co podejrzewam po pewno masz tylko i wyłącznie bieliznę od vs i od Prady.

Moje transmisje nie są dla wyżej, już wymienionych, nie są także dla żetonów, dlatego zabieganie (za wszelką cenę) o każdego widza, nie jest moim priorytetem i babcine reformy w zupełności mi wystarczają.

Ważne że Tobie niczego nie brakuje..

Ależ brakuje mi i to sporo, zwłaszcza do pełni szczęścia...

Jestem ciekaw czemu aż tak ostro zareagowałaś na te moje słowa.

Reakcja była adekwatna do twojej uwagi, antagonizującej i uwłaczającej innym kobietom.

Może po prostu zazdrościsz że nikt o Tobie tak nie pisze

I znowu ta "zazdrość', odmieniana przez wszystkie przypadki...
Pisz sobie, choćby te grafomańskie strofy, uwagi na nie nie zwrócę, tylko nie rób prowokacyjnych porównań, bo cicho siedzieć nie będę.

Może tak najwyższy czas pogodzić się z tym że nie masz tego co ona ma.

I całe szczęście, że tego nie mam, pozwól, że się nie rozwinę... (rozumiemy się ;)).

No cóż życie bywa czasami okrutne i matka natura nie zawsze jest sprawiedliwa.

Ty chyba najlepiej o tym wiesz. :girl_haha:

To tyle!

Mały dodatek...

No kuswa nie podejrzewam że ona na co dzień chodzi w potarganych i dziurawych rzeczach więc o czym ty pierdolisz.

No kuźźźwa, podobno potargane i dziurawe dżinsy są teraz na topie, poza tym od niedziurawych i niepotarganych rzeczy, do rzeczy naprawdę eleganckich i z klasą jest jeszcze daleka droga, więc o czym ty pierdolisz...?

Z tego co mi wiadomo to chyba mało jest kobiet które to nie lubią się ubierać tak żeby podobać się mężczyznom.Ale może Ty należysz właśnie to tej kategorii kobiet którym to wisi czy się podobają czy nie.Skąd się to bierze odpowiedz sobie sama.I wiem ze brzydkiej kobiecie to i sexowna bielizna nawet nie pomoże.

I tu trafiłeś w sedno sprawy, odkryłeś mój pilnie strzeżony sekret - jestem brzydką lesbijką oraz wyszczekaną feministką, której już nic, a zwłaszcza seksowna bielizna w niczym nie pomoże. :cray:

Już zdołałem się tutaj przyzwyczaić że co bym o niej nie napisał to i tak nie mam liczyć na wasze życzliwe przyjecie więc daruj sobie te uwagi.A teraz do dzieła wykorzystaj swoje 5 minutek chwały

Pisz sobie ile chcesz, ale nie prowokuj, nie przeciwstawiaj i nie antagonizuj, jeśli znowu nie chcesz być skarcony, bo przy okazji Paula dostaje rykoszetem.
A chwałę zostaw bohaterom, mi wystarczy odrobina satysfakcji z tego, że nie przemilczałam i zareagowałam.
autor: pussycat
04 maja 2019, 14:04
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Hard przegiąłeś pałę i to tak centralnie.Twój sposób wychwalania Pauli to obrażanie innych transmitujących ,w tym mnie(czasami robię trans choć ostatnio rzadko) Odnosi to odwrotny skutek niż chciałbyś.Nawet mnie zaczynasz obrzydzać Paule, choć w swoich sympatiach i antypatiach jestem dość stała.Najlepiej przeproś i lepiej więcej tego nie komentuj bo sam się pogrążasz . :angry0: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
autor: Dominatrix
04 maja 2019, 14:25
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Ponieważ zostałem tutaj okrzyknięty jako protagonista tego tematu to......
[ Obrazek ]
Niestety drogie panie wam prawie wszystkim brakuje tego czaru,piękną no i kobiecej zmysłowości który to ona ma.
Ale to jest wyłącznie moje zdanie wiec proszę je uszanować :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_

Hard, wychwalając w taki sposób swoją ulubienice, pisząc że "NAM" czegoś brakuje hm.. to troche ryzykowne, no chyba że chcesz wzbudzić skrajne emocje ? widzę ze intensywnie dbasz o temat Pauli, Takimi opiniami to ty tylko Pauli szkodzisz jak pomagasz :) twój post pewnie ma na celu wkurwić"zazdrośnice" ale takowy kierunek nie jest dobry :)
Zrozumiałe jest że dla Ciebie Paula jest kimś wyjątkowym i tego nie neguje. Ale jesli chcesz zadbać o jej PR zastanów się czy nie zaszkodzisz jej czasem.
autor: Kinia
04 maja 2019, 15:40
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

tomoxx, Andrzej sam nie wie bo ma na raz odpalone 10 "laseczek" przy , których maltretuje zwierze i sie pogubił :(
autor: blebluch123
30 lis 2019, 14:48
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Współczuje Hardowi.
Widać, że Paula robi to tylko, aby o Niej mówili.

Najpierw wszyscy współczuli Pauli - bo jest biedna stalczona przez tego bezdusznego potwora Spajka, potem wszyscy współczuli Spajkowi - bo jest biednym nieświadomym zakochańcem i był wydojony przez cwaną bestyjkę nastawioną na kasę, teraz wszyscy współczują Hardowi - czemu mu współczujcie, bo jest pierdolonym intelektualnym inwalidą? Oni wszyscy są siebie warci i nie bez powodu lgną tak do siebie i obracają się tylko w swoim wąskim gronie - gdyby "normalni" ludzie z zewnątrz usłyszeli o problemach jakie oni mają pomyśleliby tylko: "To przecież jakieś pierdolone wariatkowo, jebany cyrk na kółkach tylko zamiast tresowanych zwierząt są jakieś intelektualne ameby!"
autor: ruger44
15 gru 2019, 16:50
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

A tu tak na rozładownie emocji.....

:dance3: :dance3: :dance3:
autor: Hardaszian
15 gru 2019, 19:56
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Wszystkim, którzy dają Hardowi dobre rady albo go pocieszają, nieśmiało przypominam, że jest to człowiek, który na jedno skinienie Paulety sprzeda każdego z nas.Wykręci każde świństwo, wyciągnie PW sprzed 2 lat, będzie knuł i spiskował aby pokazać, że tylko On o nią dba, tylko On jest zawsze przy niej i ostatecznie tylko na Niego może liczyć...
autor: SokratesNauczycielPlatona
18 gru 2019, 11:43
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Spajk już był na dobrej drodze do wypełnienia swojego epickiego katharsis, po uświadomieniu sobie, że tym razem "koniec" znaczy "koniec" i oczyszczającej rocznej krucjacie przeciw Pauli miał już przebłyski powrotu świadomości, wspominał coś o wychodzeniu z długów, szukaniu kolejnej kobiety i non stop podkreślał, że "o tej kurwie już zapomniałem", jedynie czasami wspominał coś pod wąsem o "czymś zaskakującym co będzie za kilka tygodni, przekonacie się co, niespodzianka! *evil laughter level: Darth Vader" ale nikt nie brał tego na poważnie. I oto okazało się, że wykupił sobie spotkanie ze swoją lubą i w swojej porażającej głupocie jeszcze postanowił z tego zrobić transmisję, totalny zwrot w jego "leczeniu się z Pauli" i powrót do korzeni. Robinek ma rację, to już nie jest materiał na heheszki na forach dla koniobójców, to jest robota dla specjalistów z domu w którym klamki są tylko z jednej strony!!! Chłopak z tego nie wyjdzie na pewno sam a Paula nie odpuści mu i nie pozwoli o sobie zapomnieć - przynajmniej tak długo jak on chodzi do pracy i ma zdolność kredytową
autor: ruger44
18 gru 2019, 21:02
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Po co Paula miałaby się pokazywać z randomem ? To fatalnie wpływa na zarobki, zresztą zaczynam myśleć, że pomysł na wspólną transmisję to bardziej pomysł Spikela niż jej.To miała być chwila jego triumfu, ostateczne zwycięstwo.Kamerka parę razy powędrowała troszkę do góry i widać było jego niewyobrażalne szczęście, radość, dumę. Miał być sukces a wyszło jak zawsze...Kilkanaście stron żartów i drwin na forum...
Wszyscy wiemy, że sielanka nie potrwa długo i za miesiąc będziemy katowani-
"Prosze mnie tu nie imupetowac nic mnie s tom pania nie lanczy"
"Fszystkie sa takie same"
"Ja nie obrerzam po prostu muwie jak jest"
"@Spokojna trollico wypierdalaj a ty @jumpik jestes zazdrosneta"
autor: SokratesNauczycielPlatona
18 gru 2019, 21:53
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: niebezpieczna24/x_Majka_x

Można było sie spodziewać że po nocnych wyczynach Majeczki pod Lidlem ruszy cała lawina komentarzy.
Od zachwytów i gratulacji aż po zwykły i niczym nie upoważniony atak na ta przemiła osobę.
Widzę że w tym ostatnim bryluje pani @Casual69.
Kobieto jak Ty się tutaj martwisz o inne laseczki coby czymś się nie zaraziły.
Tylko czy to aby na pewno jest troska czy tylko zwykłą chęć oczerniania i wyśmiewania się z konkurencji której to lepiej idzie.
I te oskarżenia o to że jest zwykłą prostytutką.
A nie i jest i nich robi pod Lidlem czy Żabka loda choćby i samemu Putinowi a Tobie chuj do tego.
Jest już dorosła i może ze swoim życiem robić co tylko chce.
Swoją droga SU potrzebuje od czasu do czasu takie ostrzejsze akcje coby choć na chwilkę nabrać wiatru w żagle.
Najważniejsze że ludzie dobrze się bawili a ona sporo zarobiła a Twoje zdanie na jej temat to mnie mało obchodzi. :!: :!:

https://showup24.tv/x_Majka_x
https://showup24.tv/profile/x_Majka_x
autor: Hardaszian
31 gru 2019, 12:06
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: niebezpieczna24/x_Majka_x

Nie pierwszy i nie ostatni raz widzowie są zaskoczeni po "spontanicznej" akcji, wystarczy wspomnieć choćby długą listę pań które robiły pokaz "odbieranie pizzy nago/i lodzik dostawcy" u których to "spontaniczny przypadkowy dostawca" nie miał nawet torby termicznej, stroju i czapki a przyniesiona pizza już dawno była zimna. Showup nie bez powodu ma w nazwie "show" - ma byc SZOŁ! a nie realizm, nikogo nie obchodzi co się dzieje za kulisami, ludzie chcą mieć ustawione pokazy!


To wchodź na ustawione. Bajooo :heart:

Bym wchodził ale za późno zaczynasz nadawanie, może wchódz koło 19-20 a nie po północy!
autor: ruger44
03 sty 2020, 18:39
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Nie martw się Spajk... jakos to będzie....

Obrazek

przepłaszam, ale nie mogłem się powstrzymać :( :? :twisted:
autor: HenryChinaski1
14 sty 2020, 15:41
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Sasiedzi , ale przeciez to raczej z Ciebie sie ludzie smieja...
Ile razy Cie wyruchala? Jestes w stanie to w ogole policzyć? Ile kasy na nia przewaliles? To Ty na coś liczysz a ona pluje Ci w twarz za kazdym razem jak juz dostanie pieniądze. Kiedys myslalam, ze jest dla Ciebie nadzieja, ale Ty jestes niereformowalny. Paula bedzie juz zawsze Cie tak ruchala dopóki jej sie nie odwidzi, wiec modl sie aby definitywnie kazala Ci spierdalac, bo jesli nie, to marnie widzę Twoje dalsze zycie...
autor: Spokojna
15 sty 2020, 21:30
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Mowila tez ze dwa dni temu, że za pol roku odchodzi z SU, bo musi odpoczac (który to juz raz ODEJDZIE na tydzien? :D) Macie pół roku chłopaki, żeby oddac Pauli wszystkie swoje pieniążki i namówić ja aby została (nie to żeby ona sie serio gdzieś wybierala).
autor: Spokojna
16 sty 2020, 13:55
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Tak to dalej będzie mogła grać na nietykalną szołapolowo

Myślę, że przy jej opinii walka o bycie "nietykalną" jest najmniej istotnym czynnikiem i już trochę za późno na odgrywanie Marii Zawsze Dziewicy :) Raczej zależy jej na tym, żeby pokazać, że przy odrobinie samozaparcia i górze rzuconego żetonu można się z nią spotkać. Robi to, by zachęcić sypaczy do sypania, dlatego podkreśla kilka razy, że Srogi jest showupowiczem a nie ruchaczem poznanym w barze przy drinku
autor: ruger44
16 sty 2020, 16:35
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Sasiedzi, A co, jeśli w następnym wcieleniu znów będziesz Spikelem.
autor: msn
16 sty 2020, 18:48
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Pelna zgoda z Robinem. Bylo po prostu okej. Srogi wydaje sie byc calkiem normalnym kolesiem, przynajmniej w porownaniu z roznymi jej dotychczasowymi kozakami z serii urabura, jam milioner tudziez inny psychpopata... zreszta Sokrates bardzo ladnie to podsumowal.
Paula potwierdzila ze gdzies tam krazace w sieci opowiesci o lodzie w jej wykonaniu to nie tylko plotki ;) Przede wszystkim musze jej pogratulowac ze podeszla do zadania ambitnie... na poczatku akcji wydaje mi sie ze jednak Srogiego trema troche zjadla i juz zaczynałem sie obawiac ze akcja zakonczy sie na przeżuwaniu flaka :P ale tutaj wkroczyla Paula i udowodnila zebranym ze niema chuja ktorego postawic sie nie da :D
Pozdrawiam wszystkich pojebanych tak samo jak ja ktorzy zaplacili 30 zlotych za ogladanie jak laska robi kolesiowi loda ;) no ale w koncu jakies tam wydarzenie to jednak bylo ;)
Jesli jest jakies lekkie rozczarowanie to jedynie ze odbylo sie bez zadnej dramy, na co zapewne wielu z nas po cichu liczylo ;)
autor: komin
18 sty 2020, 15:55
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

BATMANmkr90 , w dużej mierze omijam Twoje posty. Sa za dlugie i przewidywalne. Dzis jako, ze wyszło Ci względnie krótko, przeczytalam i tradycyjnie sie zawiodlam. :( Dzis u mnie bedzie długo...
Ile Ty masz lat, ze jedynym Twoimi argumentami jest to, ze Hard jest stary i nie pasuje Ci jego wyglad?
Co to znaczy, ze ktos jest stary? Do grobu juz ma sie szykowac, bo Tobie sie nie podoba jego wygląd ? Ty rodziny nie masz? Nikt Ci sie nie starzeje wsrod bliskich? PKurwa jakim trzeba byc niedojrzalym dzieciakiem, aby jedyna rzeczą o jakiej sie pierdoli, to wiek, wyglad i komentowanie ubioru...
Wszyscy bedzieny kiedys starzy- oby! Tobie tez tego zycze i zycze Ci aby ludzie widzieli w Tobie cos więcej niz tylko pomarszczoną buzie.
Komentowanie ubioru... Serio? Ludzie maja różne zycie, rozne sytuacje ich kształtują i akurat dopierdalanie sie do tego jaki maja gust i co zakladaja na dupe jest dziecinne. Ma dla Ciebie takie znaczenie co Hard na siebie wklada? Chce nosic to co nosi, ok. Moze Ci sie to nie podobac czy komukolwiek innemu... Ale wytykanie mu za kazdym razem, ze chujowo, to trochę bez sensu. Tez czasen cos mi sie u kogos nie podoba-to normalne. Ja wtedy po cichu w duchu sobie myślę 'no nieładna ta koszula, nieladna', ale kim ja jestem zeby temu komus powiedzieć "ej, idz sie przebierz, bo chujowo wygladasz"...
Chcesz sie czepiac-ok. Niech to będzie konstruktywne a nie tylko pociski po tym jak on wyglada i jaki nie jest stary. Kurwa tak to dziala, wszyscy sie starzejemy. Nie wiem jak bede wyglada za 30 lat... Nie wiem czy bede miala pomarszczona buzie, czy nie bede chorowala i to zniszczy moje ciało, czy posiwieje wczesniej czy pozniej...
Hard czasem jak cos palnie glupiego i ktos zwroci uwage na to, to nie walczy jak lew, ze wcale tak nie było. Ale badzmy konstruktywni a nie tylko skupiajmy sie jakie Hard kupuje buty...Sama nie raz pisalam mu, ze cos glupiego powiedzial czy zrobil, i ja bym tak nie zrobila. Nie uwierzysz, nigdy na mnie nie naskoczyl i nie zmieszal mnie z blotem z tego powodu...
Oby Twoje podejscie bylo stworzone na potrzeby forum. Jesli jestes taki realnie i tak oceniasz ludzi, to niefajnie. W chuj niefajnie!
Obys na stare lata wygladal jak mlody bóg, bo nie wiem czy sam bedziesz potrafił zniesc swoje starzejące sie ciało.
autor: Spokojna
20 sty 2020, 19:18
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Sasiedzi pisze:Klamac to ty potrafisz zjebana kurwoSpajki weź już skończ w kółko to samo cięgle tylko kurwo i kurwo, zmień słownik w telefonie idź na "modelki" i w końcu poruchaj. Nadmiar spermy szkodzi Ci na mózg jeśli go masz.
autor: grac
20 sty 2020, 19:53
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Sasiedzi , przyjmijmy na potrzeby chwili ze Paula to taka "straszna kurwa z PGR" jak to tutaj wypisujesz... załóżmy ze tak jest. W tej sytuacji kazdy rozsadnie myslacy czlowiek nie bedzie mial wobec takiej laski zbyt wygórowanych wymagan. ALE skoro Ty probujesz caly czas nam sie sprzedac jako zajebisty mezczyzna z klasa, szykiem, pochodzeniem... homary krewetki, kawior i chuj wie co jeszcze to DLACZEGO do kurwy nedzy wszystko co piszesz na forum przypomina najgorszy rynsztok jaki mozna sobie wyobrazic? To ta "wiesniara" Paula trzyma sto razy lepszy poziom od Ciebie... Jezyk ktorym sie poslugujesz, wyzwiska itp. sa godne co najzwyzej jakiegos zapitego ulunga spod Biedronki a nie czlowieka z klasa... Juz pomijam ze tzw "czlowiek z klasa" jak juz sie zadaje z kurwami to tez raczej nie z takimi z PGRu... a Ty sie nie mogles od tego "PGRowego szlaufa" oderwac przez ostatnie kilka lat.
Cos tu bardzo nie pyka...
autor: komin
20 sty 2020, 22:29
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

HardRockCaffe666 pisze:Rodzyneczek w środku, jak to ładnie wygląda


trochę samozaoranie, każdy z nich był tam, gdzie Ty możesz być jedynie w sowich marzeniach i fantazjach.
autor: tomoxx
21 sty 2020, 10:41
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Każdy z nich przynajmniej cycka pomacał, Hard jedyne co pomacał to ekran monitora i jeszcze ma czelność się z nich nabijać! :shock2:
autor: ruger44
21 sty 2020, 11:22
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Brzydkie_Kaczątko/AnielskieKaczatka_

40 deską i 4500 ręką A dziś znów 150 na ten sam pośladek :good3: dzięki Majka :D na pewno zapamiętam to lanie haha
autor: Kaczątko_kFUCK_kFUCK
27 sty 2020, 00:29
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Maua_Zua (SU) / bunny_marthy (chaturbate)

I pomyśleć, że cała afera rozpoczęła się od 1000 żetonów, które Admin chciał za CAŁĄ ich działalność na forum.
1000 żetonów...Przecież często taką sumę to na transmisji rzuca jedna dziewczyna drugiej, na jakieś klapsy, tylko po to, aby się "przedstawić", nawiązać znajomość...
Jeszcze jakieś grozby, naprawdę chcecie pozwać człowieka, który na swoich transmisjach razi prądem nieślubną córkę Kubusia Puchatka? :lol:
autor: SokratesNauczycielPlatona
01 lut 2020, 15:12
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Maua_Zua (SU) / bunny_marthy (chaturbate)

(...)

Widzę Heniu, że Cię ostro podkurwili ;) A ad rem - to słuszną konstatację poczynili, że szukanie dziewczyn do stajenki wśród "sexworkerek" z SU mija się z celem - bo one nie są żadnymi "sexworkerkami" ;) Tylko samozatrudnionymi rzemieślnikami :D Im nie jest do niczego potrzebny żaden nadrzemieślik, który będzie mówił, co robić i pobierał za to prowizję... Pomysł, aby szukać poza SU ma sens. Co prawda ja od 2016 r. nie zagłębiałem się w temat studiów kamerkowych, ale wydaje mi się, że ten model, jaki chcą uskutecznić, rozumiem i jego główny core opisałem w poprzednim poście...

W skrócie, można sobie wyobrazić Polskę w 2015 r. Minimalna krajowa to coś koło 1350 zł na rękę. W Polsce prowincjonalnej o pracę ciężko. Jeśli już jest i jest na umowę o pracę, to minimalna krajowa to maks, co na umowie dadzą. Wiele młodych kobiet na prowincji nie może liczyć nawet na to. Są całe regiony Polski, które żyją w biedzie. O 500+ nikt jeszcze nie słyszał. Poza Warszawą jest to całe Mazowieckie, całe Świętokrzyskie, całe Łódzkie - nawet z Łodzią. Lubelskie, Małopolskie itp. itd. Nawet na wybrzeżu poza Trójmiastem nie jest za wesoło... Generalnie Polska Wschodnia.

Wyobraźmy sobie, że są w tej Polsce B cwani panowie (najczęściej), którzy mają trochę kasy w ręku i know how + 1 do 2 modelek już skaptowanych na stan. Wynajmują sobie domek - albo jeszcze lepiej, mają go i adaptują na swoje biura, pod jakąś większą miejscowością na zagłębiu polskiej biedy. Czy będzie to Piotrków Trybunalski, czy Łódź, Kielce, Radom, czy inne zadupie. Jakieś byłe miasto wojewódzkie najlepiej. Gdzie jeszcze są jakieś wyjazdowe, weekendowe filie zamiejscowe akademii lansu i bouncu z Pcimia Dolnego - filia zamiejscowa w Radomiu czy tym podobne. "Uczelnie" oferujące zdobycie papierka ambitnym acz ubogim ludziom z prowincji.

W takim środowisku kwitły w Polsce takie właśnie studia. Część z nich, to były zwykłe burdele, których właściciele znaleźli sposób na dodatkowe zyski. Jak akurat dziewczyna jakaś nie pracowała, nie miała klienta. Generalnie grzała dupę, to aby nie marnować czasu i pieniędzy szefunio kazał jej iść do pokoju na kamerki. Ale były też serio wyspecjalizowane studia - jak to hipotetyczne ze scenariusza z mojego poprzedniego postu. Które kaptowały młode dziewczyny na kamerki w ten sposób - nawet poprzez ogłoszenia w urzędach pracy LOL. I znajdowali chętne. Dziewczyny wtedy mało wiedziały o kamerkach. Same nie umiałyby się na nich odnaleźć. SU zaczęło robić reklamę i zaistniało ledwo w 2013 r. w ogólnej świadomości ludzkiej. A studia swój rozkwit miały między 2011-12 a 2016 r. w Polsce. W tym roku też przestałem się tematem bliżej interesować.

W każdym razie, przychodziła taka dziewczyna do pracy. Transmitowała tylko na zagranicę - nikt więc w kraju nie miał prawa się dowiedzieć, jak zarabia. Przychodziła na 6h do roboty i wychodziła bogatsza o 300-500 zł zarobione prosto do ręki. Pierwszą wypłatę dostawała z góry. Kolejne na koniec każdego dnia. Jak chciała mieć jakąś umowę, to podpisywali z nią umowę zlecenia na 1000 zł miesięcznie - i miała ubezpieczenie. W życiorysie nie miała żadnego śladu, że była modelką z sexkamerek. Pełna anonimowość i kultura. Jedna modelka dziennie zarabiała ok. 3000 zł w napiwkach dla "Firmy". 300 do 500 zł na czysto szło do jej kieszeni dniówki - nie czekała na żaden przelew nic. Ona miała kasę do ręki. Oczekiwanie na przelewy to była rola szefa.

Czy taki właśnie schemat chce uskuteczniać Maua z Zozole? Nie wiem. Jeśli tak, to nie wiem, czy to jeszcze ma sens...? Minimalna dzisiaj wynosi prawie 2000 jeśli jesteś spoza miejsca pracy - czyli przysłowiowej wsi i musisz dojeżdżać do miasta. Każdy pracodawca dziś już oferuje umowę o pracę. Bo chętnych do pracy brak. Jak nie chcesz pracować, a masz dzieci, to jesteś w stanie się utrzymać. A jak chcesz, to masz i 500+ i pracę i nie jest źle. Więc wiele dziewczyn nie odczuwa przymusu ekonomicznego do świecenia cipką na kamerkach. Te, które wolą słodkie życie, zamiast zapierdalać, prędzej, czy później odkryją SU i same też zaczną transmitowanie - więc po co im tacy pośrednicy, jak Bunny?

Załóżmy, że jednak znajdą chętne do pracy. Też nie bardzo rozumiem, co za umowy chcą z nimi podpisywać? Zlecenia? O pracę? Jakie NDA? Oj, żeby ich ktoś nie podpieprzył do PIP albo i gorzej - bo jeszcze jak wejdą artykuły o handlu ludźmi, to będą mieć przejebane. Wszystko zależy od tego, czego w tych ich "NDA" nawstawiają. Generalnie, NDA nie może zakazać prawa do korzystania z własnego wizerunku modelkom. Może zakazać prowadzenia konkurencji względem byłego pracodawcy (jaki stosunek ma ich łączyć z sexmodelkami?)? Ale zgodnie z prawem, za okres w którym pracownik nie może pracować u konkurencji, były pracodawca też musi zapłacić... Moim zdaniem, stąpają po polu minowym i mogą nieźle wdepnąć...

A co do Twoich uwag co do znajomego, co miał kilka mieszkań... Wiesz - ja znałem takiego, co miał jedno mieszkanie a w nim wynajmował pokój. I nie dość, że dziewczyny mu płaciły za ten pokój w gotówce, to jeszcze odbierał sobie w naturze resztę. Skąd je rekrutował? Ze zwyczajnych ogłoszeń o wynajmie mieszkania... Też mi się we łbie nie mieściło, jak łatwo można i jak tanim sumptem pierdolić tak seryjnie laski. Ech... Nie ważne...

Pozdrawiam

PS. Ale to były czasy, (od 2008 r. mniej więcej poważne początki), że jak ktoś miał na start 20-30 tysi zł, jakiś lokal, sprzęt komputerowy i kamerki oraz 1-2 dziewczyny już "przekonane", to mógł bardzo szybko zbudować stajnię nawet 20 dziewczyn. I zacząć zarabiać na czysto przy kilkunastu tylko modelkach (uwzględniając rotację - ogólna liczna stale pracująca w miesiącu), zarabiać na czysto 250k-300k zł... Ale ci, co mieli know how, to ich tak wielu nie było... I nie bardzo chcieli się to wiedzą dzielić. Kto by ją miał wtedy i tę kasę na starcie, to by dziś mógł już sobie na emeryturę przejść...
autor: Cichy Bob
01 lut 2020, 16:20
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Maua_Zua (SU) / bunny_marthy (chaturbate)

Pewnie jednym z powodów dla których nie słyszałeś o legalnie działających polskich studiach jest to, że do tej pory w Polsce nikt nie był na tyle durny, żeby łamać art. 204 i dobrowolnie samemu się podpierdolić do prokuratury rejestrując firmę z taką działalnością :) Póki w Polsce czerpanie zysku z nierządu jest karalne póty nie usłyszymy o polskim ("polskim" nie "używającym polskiego języka" - bo Szołap jak wiadomo jest firmą amerykańską z czeskimi i afrykańskimi korzeniami) portalu z kamerkami i tym bardziej nie usłyszymy o firmie która zajmuje się rekrutowaniem i znajdowaniem zleceń (i oczywiście - pobieraniem prowizji) dla e-prostytutek.

Czyli jednak jest coś na rzeczy
-fotograf wypowiedział się na innym forum w temacie w którym on sama wyjaśnia...


Każda opowieść ma "dwie strony" - z jednej skrzywdzona początkująca modelka którą doświadczony i bezduszny fotograf chciał zapędzić gdzieś hen na koniec świata na "sesje" a potem niecnie wykorzystać w hotelu dlatego ona chciała "dać mu nauczke" i pobrała kilkaset zł "na bilet i hotel" a potem uciekła (taką zapewne historię napisze Maua na swoim blogu) a z drugiej doświadczony, dobrotliwy fotograf chcący pomóc początkującej w branży się wybić i zrobić jej sesje za darmo a nawet opłacić jej koszty podróży i noclegu który został perfidnie wykorzystany przez niecną i bezduszną modelkę na kilkaset zł które dobrotliwie podesłał jej z dobrego serduszka "na bilet i hotel" (taką historię przedstawia on). Mineło już tyle czasu, że obie strony nie mają żadnych zachowanych dowodów a kwota jest na tyle nieistotna, że nie warto nawet o niej wspominać
autor: ruger44
01 lut 2020, 16:38
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Maua_Zua (SU) / bunny_marthy (chaturbate)

Nie no. De lege artis to to działanie tych firm nie było nielegalne. Możesz w PL legalnie produkować filmy porno - i nie musisz mieć na to zezwolenia. Wystarczy zwykłą swoboda prowadzenia działalności gospodarczej i odpowiednie PKD zgłoszone. To, na czym najwięcej robili wałków i o co można by się do właścicieli takich studiów przypieprzyć to to, że podpisywali jakąś jedną umowę zlecenia w miesiącu na śmiesznie małą kwotę. A faktycznie wypłacali pod stołem gotówkę do ręki ich modelkom. Ale nikomu nie zależało na tym, aby to wykazywać. Zwłaszcza modelkom...

Tak więc art. 204 nie bardzo pasuje do tego rodzaju działalności. Bo tu nie chodzi o prostytucję sui generis, ale o zwykły modeling. A cisza, jaka w okół studiów była wynikała z tego, co napisałem - kto wiedział, jak ten biznes działa, nie potrzebował konkurencji. Im ciszej jedziesz, tym dalej zajedziesz - głosi ruskie przysłowie. Ryzyko prawne, jakiego się dopatruję, w zapowiedziach umów NDA itp. jest raczej takie, że Mauej i Zozole może coś odpierdolić i będą chcieli zastraszać paragrafami swoje modelki. Nie do końca rozumiejąc, jaki jest rzeczywisty stan prawny. I jaka jest praktyka. Jeśli modelki poczują się pokrzywdzone. Jeśli będzie ich zbyt wiele i pójdą do prokuratora, to ten może chcieć się wykazać - i im przylepi sankcje na podstawie art 115 par. 22 ust. 3) do 6)... ;)


Praktyka jest taka, że nie ma jeszcze praktyki prawnej wobec camwhore'ingu gdyż jest to nowe zjawisko i ustawodawca jak zwykle je "przespał" i trudno powiedzieć pod jaki paragraf podepnie go (czy?) prokurator. Gdy swego czasu na forum modelki poruszyły temat podatków i tego, czy będąc e-whore podchodzą pod paragraf o zwolnieniu prostytutek z opłaty PIT to każdy księgowy i każda izba skarbowa odpowiadała inaczej powołując się na inne paragrafy i ustawy (i co najlepsze - każda miała rację :). W Polsce jak wiadomo czasami uczciwy prawicowy bogobojny kamienicznik wynajmujący profesjonalistkom pokoje "na godziny" może zostać posądzony o czerpanie korzyści z nierządu a znowu na innych "chłopaków z miasta" nie można przez lata ukręcić bicza mimo, iż otwarcie się obnoszą z wykonywanym zawodem sutenera. A definicja nierządu jest płynna, dla niektórych prostytutką NIE jest pani wykonująca "masaż całego ciała z finałem" bo jest to MASAŻ a nie seks i pan pobierający 50% od takiej "masażystki" nie jest już alfonsem tylko uczciwym przedsiębiorcą i pracodawcą a dla innych salony gogo czy striptizu to JEST nierząd (i dlatego pewnie wszystkie tego typu przybytki są zarejestrowane "na słupa" albo na firmę z zagranicy) i osoby czerpiące zyski z tej działalności podlegają przepisom KK.
autor: ruger44
01 lut 2020, 17:43
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Maua_Zua (SU) / bunny_marthy (chaturbate)

Praktyka jest taka, że nie ma jeszcze praktyki prawnej wobec camwhore'ingu gdyż jest to nowe zjawisko i ustawodawca jak zwykle je "przespał" i trudno powiedzieć pod jaki paragraf podepnie go (czy?) prokurator.

Prokurator nie podepnie go pod żaden - nawet realna prostytucja nie jest przestępstwem. Czerpanie zeń zysków jest. Camwhoring, jak go nazywasz, jest tożsamy w polskim prawie z produkcją filmów dla dorosłych - zapadały w tej sprawie liczne wyroki. Pozywani byli wydawcy czasopisma Wamp w latach 90 m.in. i sądy na przestrzeni lat ugruntowały orzecznictwo - produkcja dla dorosłych nie jest nielegalna, i ile treści produkowane, nie zawierają przemocy, nie są z udziałem nieletnich lub zwierząt. To samo chciano zrobić z wydawcami stron typu Roksa - przypierdolić im z art. 204 jaki przywołałeś. Sądy prawomocnie - orzecznictwo SN, - ugruntowały linię, że nie jest to czerpaniem z cudzego nierządu. To zwykła działalność reklamowa - nic więcej. Przynajmniej w polskim prawie - we Francji, Szwecji czy USA tak nie jest... Reasumując - studia produkujące treści dla dorosłych i je streamujące nie są w myśl obecnej linii orzeczniczej niczym nielegalnym - co innego jeśli w grę wchodzi tzw. "handel ludźmi". Jeśli którakolwiek z modelek jest lub byłaby zwabiona do tej działalności podstępem - zmuszana wbrew swej woli, zastraszana, że niby podpisała jakąś umowę itp. To literalnie punkt 6) paragrafu 22) się kłania z art. przywołanego moim postem pow. I tutaj prokurator ma pełne pole do popisu... Wystarczy, że się zgłosi jakaś poszkodowana i zechce podać na papier co jej na wątrobie leży i taka Maua będzie ugotowana. Maua, jak Maua - da sobie radę. Ale Zozole to ciacho. I ta mina intelektualisty zapatrzonego w dal - to się mu może zmienić, kiedy mu przyjdzie siedzieć w pasiakach...

Gdy swego czasu na forum modelki poruszyły temat podatków i tego, czy będąc e-whore podchodzą pod paragraf o zwolnieniu prostytutek z opłaty PIT to każdy księgowy i każda izba skarbowa odpowiadała inaczej powołując się na inne paragrafy i ustawy (i co najlepsze - każda miała rację :).

Pierdolisz i zapominasz, kto ten topic na starym forume zakłądał:
https://forumsu.de/etony-f31/zetony-podatki-ustawa-podatku-dochodowym-fiz-t220.html

- masz, poscroluj sobie dla przypomnienia. Laski tempo myśłały, że nie muszą - a ja im musiałem to z główek wybijać... Dziś już żadna taka głupia nie jest i wykazują już przed skarbówką swoje dochody z sexmodelingu. Ale jeszcze w 2014 r. niektóre mniemały, że się prostytuują :D Prostytucja nie może być przedmiotem legalnie zawartej umowy. Sexmodeling - a i owszem... Dlatego prostytucji się nie opodatkowuje. Sexmodeling już tak ;)

W Polsce jak wiadomo czasami uczciwy prawicowy bogobojny kamienicznik wynajmujący profesjonalistkom pokoje "na godziny" może zostać posądzony o czerpanie korzyści z nierządu a znowu na innych "chłopaków z miasta" nie można przez lata ukręcić bicza mimo, iż otwarcie się obnoszą z wykonywanym zawodem sutenera.

Po prawdzie, to nie Banaś a syn Banasia wynajmował te pokoje - ojciec tylko wziął winę syna na siebie na klatę. Staruszek nie wiedział, co młokos nawywijał ;)

A definicja nierządu jest płynna, dla niektórych prostytutką NIE jest pani wykonująca "masaż całego ciała z finałem" bo jest to MASAŻ a nie seks

Ale od Izy i PanciMilenci to Ty się odfikaj, bo "wisz pan, krew się będzie lać"! :) A tak serio, to cały czas się biję z myślami - czy jak będę kiedyś w Wawie, nie odwiedzić ich salonu na Tarchominie i nie doświadczyć tego Lua lua - czy jak tam ten hawajski masaż w ich wykonaniu się zwie? Tylko, że ja... nie wiem kiedy będę w Wawie, zwłaszcza piątkami... I trochę się wstydzę i brak mi śmiałości :( Najgorzej, to być taką pizdą... ;(

i pan pobierający 50% od takiej "masażystki" nie jest już alfonsem tylko uczciwym przedsiębiorcą i pracodawcą a dla innych salony gogo czy striptizu to JEST nierząd (i dlatego pewnie wszystkie tego typu przybytki są zarejestrowane "na słupa" albo na firmę z zagranicy) i osoby czerpiące zyski z tej działalności podlegają przepisom KK.

A tego ich alfa gonić! Chociaż... One chyba same - bez alfa mają ten salon masażu...? Hm...

Na zakończenie - przerywnik muzyczny "wisz pan":

https://www.youtube.com/watch?v=Pd0ScofLTGw
autor: Cichy Bob
01 lut 2020, 18:13
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Maua_Zua (SU) / bunny_marthy (chaturbate)

To ten kolo? O fakszit, jakoś inaczej sobie wyobrażałem go jako "typowego fotografa aktów" coś w stylu Petera Hegre a nie wiedziałem że on na wózku pomyka! No to rzeczywiście nie dodaje chwały Mauej jeżeli się pomyśli, że nie tylko wydymała kolesia na hajs ale wydymała kolesia NA WÓZKU na hajs, słabiutko :( Ciężko się z tego logicznie wytłumaczyć i pewnie dlatego zamilkła wtedy
autor: ruger44
01 lut 2020, 21:08
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Ci którzy opuszczają i tak by pewnie nie rzucili żetonsa, ci którzy mają rzucać i tak będą siedzieć - i tak się kręci ten biznes, program "Paula 500+" jest zbyt cenny żeby go stracić, zwłaszcza po wygaśnięciu programu "Tora 270k+" :)
autor: ruger44
02 lut 2020, 11:41
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Konkurs dla modelek i modeli! 10k PLN nagrody!!!

Zgłaszam się, za 10 K to nawet obiad hardowi zrobie, posiadam strapona jakby co.
autor: KoKo21
02 lut 2020, 22:42
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Victoria_Secret/VictoriaSecret

W którym niby miejscu się wyjaśniło na Twoją korzyść bo ja tą historię pamiętam jakoś inaczej, podobnie zresztą jak sama pokrzydzona, screeny z Waszych rozmów też mówiły coś całkiem innego :-P
autor: ruger44
03 lut 2020, 07:21
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Kiciaa/UmaBass/Luxuria/CindyKimberly/PAMELA/Paris___

Zapachniało mi Agrestem z tym przytykiem co do samochodu. On tak płakał z zazdrości na czacie, ze któraś z tych jego 'koleżanek', chce kupić drogi samochód i jakie to niby nieodpowiedzialne i w ogole beeee... Nie pamiętam o którą chodziło, ale pomyslalam od razu o nim :D
autor: Spokojna
05 lut 2020, 00:47
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Zafiraaa/PornoooXxxx/_XmeerceedesX_/AriannaO/IIIcheryLII

Spoko, nic się nie stało, każdy tutaj jest kim chce być, przy Mustangach, zamkach i lwach Twój ramen to jest pikuś. Aczkolwiek następnym razem jak chcesz udawać kogoś kim nie jesteś to poświęć choćby 5 minut na przygotowanie sobie backgroundu, bo zostałeś od razu namierzony gdy któraś z Userek poprosiła o dobry przepis a dałeś dwa z netu i powiedziałeś "to któryś z nich, nie pamiętam który" - to było na maksa nieprofesjonalne i fizycznie niemożliwe, żeby kucharz nie pamiętał przepisu, to tak jakby mechanik powiedział "Wczoraj naprawiałem Audi 1.6 TFSI. A może to było 1.9 TDI, nie pamiętam teraz, coś z "I" na końcu". No i godziny logowania, czas przebywania - mało który pracujący kucharz ma czas siedzieć na kompie po 3-4 godziny dziennie WIECZORAMI, zwłaszcza w weekendy bo wtedy jest największy ruch i maksymalne obłożenia, raz na kilkanaście dni może się trafić dobra zmiana ale nie kilka tygodni pod rząd! PS: I naprawdę nie wiem, po co Ci takie teatrzyki i co Cię obchodzi zdanie BYŁEJ laski która na 100% nie planuje do Ciebie wrócić, czy o niej kłamiesz czy nie to bez znaczenia bo ona i tak do Ciebie nie wróci a na bana jest proste remedium - załóż po prostu nowe konto na SU i wchodź sobie anonimowo na privki i grupowe
autor: ruger44
05 lut 2020, 07:47
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Maua_Zua (SU) / bunny_marthy (chaturbate)

Nie olalibyśmy bo my jesteśmy małymi anonimowymi przegrywami więc podanie naszych danych byłoby oczywistym atakiem na nasza prywatność, w przypadku kogoś kto świeci codziennie cipką z twarzą przed tysiącami ludzi + ma kanał na każdym możliwym medium społecznościowym na którym są linki reklamujące jej świeciocipkową firmę + firma ta założona jest legalnie w Polsce na autentycznych właścicieli (więc ich dane można w 5 sekund wygooglować) denerwowanie się o podawanie danych jest mocno nie na miejscu. Jeżeli tak im zależało na prywatności to trzeba o tym było myśleć wcześniej, nadawać w masce, pod fałszywym imieniem a firmę założyć na słupa w Afryce albo na Alasce (jak Szołap, mogli nawet wykupić sobie "biuro" obok nich :)
autor: ruger44
05 lut 2020, 08:05
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Zafiraaa/PornoooXxxx/_XmeerceedesX_/AriannaO/IIIcheryLII

Nasuwa się pytanie, co z ramenem???????????????????????????????????????????
autor: grac
05 lut 2020, 08:29
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Brzydkie_Kaczątko/AnielskieKaczatka_

Ojej e - prostytutka strzeliła focha. :cray:
autor: grac
05 lut 2020, 08:30
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Kiciaa/UmaBass/Luxuria/CindyKimberly/PAMELA/Paris___

Spokojna, ja nie wiem co to jest teraz za lobby ale to nie tylko tu, coraz częściej się słyszy, po co kupować auto za 150k jak można kupić za 40k i też będzie jeździć, na wakacje też można jechać w ciepłe kraje albo zamieszkać w szklarni, i tu i tu ciepło :D
autor: tomoxx
05 lut 2020, 09:02
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: kimii/kimiiii

Zaciekawiona tymi "grubymi ramionami" i "falującymi udami", weszłam na profil Kimii w poszukiwaniu wieloryba....
Jakież było moje zdziwinie, kiedy zobaczyłam śliczną, szczupłą dziewczynę :D
takatam, przez takie posty, żadnego innego Twojego wpisu nie potraktuję poważnie.
autor: Spokojna
06 lut 2020, 15:39
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: kimii/kimiiii

Pan idealny się odezwał może tak swój ryjek i sylwetkę zapodasz na forum. Ocenimy te boskie, silne ramiona, piękną buzię i płaski brzuch. Śmiało !
autor: grac
06 lut 2020, 20:37
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Brzydkie_Kaczątko/AnielskieKaczatka_

Chce Wam tylko przypomnieć że ten temat nie jest o mnie więc po kiego chuja te wszystkie głupkowate posty tu umieszczacie :shock2:
Widzę że Wam się chyba strasznie nudzi albo nie macie nic mądrego do napisania odnośnie Kaczątka.
No tak ale od niektórych to nie można zbyt wiele wymagać.
Idźcie w pizdu jak macie tu syf robić :!: :!:

Hardziu co sie dziwisz kaczatko jest brzydkie a Ty jak pisałem wyżej :lol2:
Twoja osoba przyćmiewa wszystkie modelki gdzie byś sie nie pojawił na tym forum :laughingnew:
autor: Psychiatryk
06 lut 2020, 23:36
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Brzydkie_Kaczątko/AnielskieKaczatka_

HardRockCaffe666 pisze: ważne że tym dwóm uroczym laseczkom to w ogóle nie przeszkadza i wszyscy bawimy się na czacie wyśmienicie.


Sądząc po minach Pauli nie wiem czy WSZYSCY się bawicie doskonale.
autor: grac
07 lut 2020, 20:01
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Brzydkie_Kaczątko/AnielskieKaczatka_

Chwilkę posiedziałem
To smutne LALUSIU że byłeś tak krótko.
Myślałem że będziesz nas znowu zabawiał swoimi ''mądrościami i twoim wyjątkowym poczuciem humoru z które oprócz ciebie to nikt się nie śmieje.
Ale tak na serio to nawet nikt nie zauważył tam twojej nieobecności bo jestem mało wartościowym widzem i tak na prawdę swoja marna obecnością to tam niczego nie wnosisz.
Co do reszty twojego głupkowatego postu to wole go nie komentować i nie muszę chyba ci pisać dlaczego.
Także ten tego dla nas wszystkich będzie lepiej żebyś jej trans omijał szerokim łukiem ale jak już musisz sobie ulżyć to siedź cicho :!: :!:

"nas wszystkich"- czytaj- tylko dla hardzia :laughingnew:

Ty sam generujesz 75% ruchu na czacie,
Oj,oj ale to Tobie musi strasznie uwierać skoro tak często o tym piszesz :shock2:
Ale jakoś Twoja opinia mnie mało interesuje ważne że tym dwóm uroczym laseczkom to w ogóle nie przeszkadza i wszyscy bawimy się na czacie wyśmienicie.
A skoro jest tak a nie inaczej to nie zamierzam tego zmieniać.
Albo Ty wyluzujesz albo omijaj szerokim łukiem te miejsca.
Ja tam zbytnio nie będę tęsknił za Twoim towarzystwem :!: :!:

https://showup24.tv/Brzydkie_KaczAtko
https://showup24.tv/profile/Brzydkie_KaczAtko


:haha: :lol2: :rofl: :taunt.: :laugh3: :laughingnew: :sarcastic: :sarcastic_blum:
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
No mówiłem ku.wa, że kmiociu to bramkarz, no! hardziu zarządza transmisjami Rambo i Pauli, kto może się znaleźć na czacie a kto nie. Nic się nie poradzi :? . Mnie zabronił na wchodzenie do Pauli :cry:
Ch.j nas teraz nie wpuści :cray:

:rofl: hardziu jesteś DEBILEM :laughingnew:

:vampire:
autor: BATMANmkr90
07 lut 2020, 20:37
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_


Kaczątko przy tobie wygląda 200 razy lepiej, z charakteru też jest dużo fajniejsza, dziwie się że że nie wybrała sobie fajniejszej dziewczyny do transmitowania. Jest wygadana i nawet bystra. Ty przy niej wypadasz bardzo słabo, przytakujesz tylko jej, nie masz własnego zdania.Bez przesady,
to wygadanie to w 90% czytanie na głos tego co piszą ludzie na czacie, istna rewelacja,
inwencja własna to może 10%.
Owszem, jest bystra, jak woda...Ochh Robinku, inaczej słodziłeś dopóki nie wyprowadziłam Cię z błędu, że cokolwiek i kiedykolwiek mogłoby być między nami więcej niż znajomość na SU.
autor: Kaczątko_kFUCK_kFUCK
10 lut 2020, 02:13
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

kmiocie, „towaRZystwie” pisze się przez "R ku.wa Z"!!! Co jest z tobą? To nie był trudny wyraz, miałeś czas na sprawdzenie w słowniku! :wild:


Ochh Robinku, inaczej słodziłeś dopóki nie wyprowadziłam Cię z błędu, że cokolwiek i kiedykolwiek mogłoby być między nami więcej niż znajomość na SU.
No i wyszło teraz na jaw skąd te jego żałosne umizgi i żetki które Ci dawał.
Jebaniutki kolejny idiota który pomylił SU z serwisem randkowym.
Odrzucone zaloty pewno bolą :laughingnew:
No tak przecież jego ''męskie'' ego zostało urażone.
Nie wiem na co ty chłopie liczyłeś u takiej fajnej laseczki.
Z kimś twojego pokroju to tylko mogą spotykać się głupkowate małolatki (i to nie na długo)
Swoją drogą ja pewno też sobie wymyśliłeś na potrzeby foro żeby imponować reszcie że nie do końca jesteś życiowym nieudacznikiem
Znalazł się żałosny i śmieszny podrywacz :laugh3:
Oj, oj widzę same porażki.
Najpierw niezałatwiony u Pauli ban dla mnie a teraz kolejny cios.Jesteś hardziu najbardziej popier.oloną, frajerską kanalią na SU.
Rozumiem, że chciałeś się podlizać dziewczynom ratując je z opresji, bo bez twojej interwencji nie ma szans, żeby wyszły z tego bez szwanku, jednak efekt zawsze był, jest i będzie odwrotny. Nie jesteś dla nikogo autorytetem w żadnej dziedzinie, tym bardziej w roli rycerza, więc tonuj przesłanie głąbie, bo tylko pogarszasz sprawę.
Nie wiem o co chodzi z tym konfliktem Robinek VS Rabmo i nie będę się do tego odnosił, ale ty debilu zachowujesz się tak jakbyś zapomniał jak było z tobą. Dokładnie to co pisałeś, można napisać o tobie i dokładnie ta samo miało miejsce gdy Paula spotkała się ze spajkiem, bądź srogim.
„Jebaniutki kolejny idiota który pomylił SU z serwisem randkowym.
Odrzucone zaloty pewno bolą
No tak przecież jego ''męskie'' ego zostało urażone.
Nie wiem na co ty chłopie liczyłeś u takiej fajnej laseczki.
Z kimś twojego pokroju
jesteś życiowym nieudacznikiem
Znalazł się żałosny i śmieszny podrywacz
Oj, oj widzę same porażki.”

Płakałeś po transmisji ze srogim i teraz się wyśmiewasz używając takich słów? Spójrz na siebie „Udaczniku” i wygrywie życiowy. Jesteś żałosny do szpiku kości, mam do ciebie 0 szacunku kmiocie. ty nie potrafisz myśleć, a zapowiadałeś zmiany… DNO ku.wa!
hrr tfu
:bad:

Co do Rambo- to przystojna dziewczyna, ma fajne ciałko. 2 główne minusy jakie mógłbym wymienić, to leniwe usta z jednej strony, co daje ”efekt Rambo”(nie wiem też czy to nie jest wynikiem jakiegoś porażenia, niedowładu mięśniowego?), drugi minus jest dość poważny- to mowa, a konkretnie kopŁA, dotkŁA itd. jak mnie to wku.wia…, na polskim się wagarowało? W każdym razie nie zaglądam za często do niej, a właściwie prawie w ogóle, a jak już to na minutę, więc mam luz co do niej. Poza tymi 2ma wadami, wydaje się być w porządku.

Odnośnie Pauli- najbardziej podobała mi się z czasów transmisji z Wawy. Później jakoś to szło w złą stronę. Pompowanie ust było złym pomysłem, ale te ostatnie zmiany to już kompletnie nie moja bajka. Mam nadzieję, że zejdzie ta opuchlizna. Cycków NIE ROBIĆ!!!!!!!!!!!!! Jest dobrze ku.wa! :ok:

Wspólna transmisja najlepiej u Pauli. U Rambo jakiś taki inny klimat. Taki sam ubiór też na nie :thumbdown0:

:vampire:
autor: BATMANmkr90
12 lut 2020, 19:17
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Wydziarana96/Malwina96/Boska_Suczita/_Cristal_

Mi się nie podoba, z racji że lubię naturalne kobiety.
Ze względu na wczorajszą sytuacje, śmiem twierdzić, że czytanie ze zrozumieniem i interpretacja ;) tekstu nie są jej mocna stroną. Jeżeli ma zamiar drzeć koty z kolejną osobą, a tym samym wyrobić sobie jeszcze bardziej niekorzystna opinię, to daleko na tym nie zajedzie. Rzadko wypowiadam się o kimś negatywnie, ale skłoniło mnie do tego zachowanie aroganckie, brak kultury i czysta głupota. Czego się jednak można spodziewać po kimś, kto upublicznia dane osobowe i tworzy fałszywe ogłoszenia innej transmitującej. Brak pomysłu na siebie również nadrabiany jest kradzieżą pomysłów, "papugowaniem".. ale podobno każda gwiazda się kiedyś wypala. Zasugerowała bym zmianę branży, ale chyba za późno na to, bo koleżanka już się rozeznała w temacie.

Pozwolę sobie edytować post i wrzucić kopię z oficjalnego, aby nie było podejrzeń, że to nie jestem ja.
Brak ingerencji w ciało to zaniedbanie?
Nie robię sobie poprawek, nie tatuuje całego ciała, nie farbuje włosów, nie doklejam rzęs - to jest zaniedbanie?
Jeżeli ktoś się Nam nie podoba, mamy prawo do wyrażenia subiektywnej opinii. Gorzej, jeżeli druga osobą nie zrozumie, następuje hejt.
W takim razie i ja się w wypowiem.. nie podobasz mi się, ale nie powiedziałam na Ciebie złego słowa, jednakże teraz się wypowiem i dobrze to zapamiętaj, bo więcej w tym temacie nie chciałabym się wypowiadać i maj nadzieję, że nie dam się sprowokować.
Twoja ingerencja w ciało, Twoja sprawa. Nie mój typ, ale znają się tacy co lubią. Każda znajdzie swoją widownię.
Twoja wulgarność, arogancja, głupota biją na kilometr. Udostępnianie danych osobowych.. może Ty nie masz nic do stracenia, może lubisz stalkerow; serio masz konkretne powody, które choć w najmniejszym stopniu moga Cie usprawiedliwić?
Wojujesz z coraz większą ilością ludzi tutaj, w tym nadających. To dla sławy, czy są jakieś inne powody?
Nie interesuje mnie jakie masz kompleksy i jak dbasz o siebie; mam w nosie co powiesz na mój temat, bo jestem przygotowana na krytykę. Mam jedną prośbę, skończ pisać o innych ludziach, bo nie wychodzi Ci to na dobre, trafi się ktoś życzliwy, kto będzie mieszał Ci w życiu i dopiero wtedy zaczniesz mieć problemy, większe niż teraz. Oczywiście mówię o tym co siedzi człowiekowi w głowie.
autor: _Cukierkowa_
13 lut 2020, 09:06
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Wydziarana96/Malwina96/Boska_Suczita/_Cristal_

No jak ktoś pisze, że Ruger mądrze pisze a Agrest ma szacunek do kobiet to znaczy, że to oczywisty troll :)
autor: ruger44
14 lut 2020, 18:27
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu