Znalezione wyniki: 4

Wróć

Re: wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Robinek pisz i przedstaw ten proceder - może innych to uchroni, przed takimi zajściami...
Ja wczoraj akurat siedziałem, i ja za Hardem nigdy nie byłem (wręcz no wiadomo jak większość tu) ale ośmieszanie go przy publice dużej dość i tekst:"Hard a ty liczyłeś na coś" ??
"przecież Ty stary jesteś", i beka ze swoim przyjacielem...
zdziwiła mnie jedna kwestia wczoraj - wszedł gościu i napisał że Pan Szanowny wyśmiewca Goldman Sachs go gdzieś przebił o walce na priv....
A Paula przed zbanowanie go powiedziała że to niemozliwe bo cytuje - "to jest niemożliwe, bo on żetonów nie kupuje, i wiem że każdy do mnie trafia"
też ciekawe...
ale nieważne - czekam Robinek na twoją opowieść bo podejrzewam że będzie mega ciekawa :)
i przed jego opowieścią pamiętajcie o jednym - on w tym momencie nikogo nie oczarnia - tylko pisze jak było - i próbuje was przed ty przestrzec...
Pozdro


Acha i jeszcze jedno :D najbardziej mnie śmieszy jak ona mówi że jej mózg SU poryło jacy to źli wszyscy jak oni jej mózg zepsuli....
że Szatanik, Robinek, Monti źli...........
Może warto przyjrzeć się faktom - jakby nie oni - ona by nie miała za co żyć...płacz a la jakby po Iraku wróciła :) i dużo trupów widziała :)
Mam taką nadzieję, że KARMA wraca...bo największym skurwysyństwem jest się bawić czyimiś uczuciami........
Pozdrawiam
autor: AvenumDostarce
09 cze 2018, 22:33
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: szefowa

Gdyby chodziło głównie o żetony, myślę że już dawno wypalilabym się „zawodowo” :papa:
Jednak szukamy na tym naszym ShowUp nowości, czegoś co przyciągnie - odrobina różnorodności potrzebna jest każdemu z nas, oglądającemu i nadającemu.
Mam tak duży temperament, że szukam nowych źródeł ekscytacji, nie tylko tu na SU, w świecie realnym ludzie mają czasem dość moich pomysłów - choć myślą, że tego nie wiem :dance3:
autor: szefowa
22 cze 2018, 13:17
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Trener personalny ze stritem? Zamiast hantla 5 kg kazalaby podniesc 30 kg bo by jej oko zjechalo, moze by sie ktos polamal, powodzenia :lol:
autor: lambada
04 paź 2018, 00:54
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Nie ma co się czepiać Robinka,po prostu wkurwia go obłuda i stara się punktować ja,ostrzegać innych .Niektórzy z nas mają podobnie z innymi "modelkami" mimo,że nie mamy z nimi bliskich relacji to wypominamy ich obłudę,komentujemy.Gorzej gdyby zachował się jak ten cały Spikel który ją tutaj obrażał od najgorszych a za kilka dni wracał i ładował grube żetony.
autor: Goscforum
24 paź 2018, 12:44
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu