Znalezione wyniki: 3

Wróć

Re: FAP-Rewolucja

Widzę, że natchnęła cię Dobra Zmiana i postulujesz powrót do starych dobrych czasów PRL i wprowadzenie cen urzędowych, zamiast praw popytu i podaży... :) Słusznie - co się mają prywaciary nadmiernie bogacić kosztem zwykłego ludu ciężko pracującego na swoje żetony. Powinna jeszcze być powołana komisja oceniająca, ile panna ma prawo zażądać za pokaz, biorąc pod uwagę jej twarz, warunki i brak zahamowań. Oczywiście, komisji przewodniczy pomysłodawca, a wszystkie członki... pardon, członkowie są suto wynagradzani żetonami, na które transmitujące się złożą (np. po 15 zet miesięcznie - cóż to jest) ;) Bez certyfikatu komisji i przydzielenia odpowiedniej kategorii, zakaże się występów. A nierozbieralne - albo pokażą piczkę (w przystępnej cenie), albo won z definicji ;)

Ja owszem, wolałbym, żeby privy były tanie, ale stoję na stanowisku, że za ile panna chce się pokazać, za tyle się oferuje. Przecież nikt nikogo nie zmusza. Może mam skrzywiony pogląd, bo nigdy nie dałem za priv więcej niż 300 - chyba po prostu "gwiazdy" ShowUp.tv mnie nie interesują, i nie oczekuję, że jeśli się je zmusi do obniżenia cen, to wreszcie się załapię na Wredną Paulę czy tą drugą - nie pamiętam nicku ( o której na starym forum ktoś napisał, że ma brzydką piczkę ) ;)
Lubię też czasami pogadać z nierozbieralnymi, na tematy okołoerotyczne, lub nawet nie. Szanuję, jeśli panna nie chce pokazywać twarzy - w końcu to też miejsce dla normalnych żon, matek i licealistek, które kręci pokazywanie ciała (zwłaszcza, jeśli coś przy tym wpadnie na waciki- bo takie z reguły przecież kokosów nie żądają). Za marne kilkadziesiąt zł nie jest warte "ryzyko zawodowe", że cię ktoś nagra na privie i udostępni. To prawdziwe życie i prawdziwe nadające, z których nie wszystkie muszą wybrać drogę zawodową lalek do zadowalania fapaczy.

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
autor: Marshall
03 maja 2016, 22:55
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Konkurs VIP/Szołapowiec Kwietnia 2018 - NOWY REGULAMIN

Skoro ktoś już wymienił Szmatę, to jej się należy - za szczery nick i całokształt :)
autor: Marshall
29 kwie 2018, 23:56
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Ankieta - Wyzwanie Maj

Plener rządzi przy takiej pogodzie; precz z antenkami u dołu żetoniar! :mrgreen:
autor: Marshall
09 maja 2018, 17:13
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu