Znalezione wyniki: 5

Wróć

Re: wrednaPaula/zmyslowasunia/PaulaLuxuryEroticShow

Od kolesi wierzących w "lushową rozkosz" bardziej mnie śmieszą rudzi janusze typu Fapka, co czatują w krzakach cały czas szukając haków na modelkę... po czym z miną Sherlocka Holmsa wpadają na forum głosząc prawdę objawioną... Zapisz się może stary do szołapowej straży rudych ormowców albo coś w ten deseń.
autor: chochla1
06 maja 2018, 11:36
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Poliandria? Pauli pewnie to pasuje.

Panie hard... serio staremu facetowi przystoi żebrać o lajki na forum dla przegrywów niczym jakiś gimb ? Może jeszcze załóż czapkę z daszkiem i leć napierdalać pokemony po parku...

Spajki (idealna ksywa dla pieska) ... brak słów na Ciebie. Jesteś niczym kundelek, któremu suczka da troszkę powąchać i już merdasz z powrotem ogonkiem. Gdzie podział się twój hejt?
Miałeś szansę zostać januszem roku, który wprawdzie bardzo późno ale jednak się ogarnął... mogłeś być przykładem dla nas wszystkich... a tu chuj.. zawiodłeś nas :)

ps. Kupiłeś już wódkę na "wesele" ? :)

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
autor: chochla1
11 maja 2018, 12:36
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Na miejscu producenta tego dennego serialu już dawno zdjąłbym go z anteny...
Formuła się skończyła, oglądalność spada, główni aktorzy wypalili się i przynudzają...

Spajki jest już zbyt przewidywalny, interwały czasowe miedzy stanami hate and love mocno się skróciły. Co ciekawe, pierwsza wersja scenariusza przewidywała, że spajki jest bogatym prezesem banku zakochanym w e-modelce, jednak rola arbaitera oddającego lwią część swej pensji lepiej pasuje do parametrów szołapowego janusza.

hardrockcaffe również zjebał . Scenariusz, zakładał, że okładany co chwile kijem przez "księżniczkę" stary dziadyga będzie do konca wierzył w miłość, która nie miała racji bytu.Tymczasem, dziadek zrejterował, z poety piszącego wiersze i psalmy dla "księżniczki" zamienił się w drobnego sprzedawczyka i straganowego kupca wypominającego "księżniczce" drobne grosze z koncówki z renty. Walczy jeszcze o zwrócenie uwagi na swoją plugawą role w tym gasnącym wątku, ale powinien już szukać sobie nowego serialu. Proponuje role idealne dla niego - szambonurka lub starego konfidenta ormowca bijącego pałką małe dziewczynki.

Rola robinka, byłego kochanka, toragate również nie wnoszą nic nowego.
Czas janusze na nowy serial w wątku innej dziewczyny!
autor: chochla1
15 cze 2018, 14:33
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: szefowa

Pani szefowa jest dowodem na to, że pomimo braku doskonałej figury może na SU świetnie zarabiać

https://showup24.tv/szefowa
https://showup24.tv/profile/szefowa
autor: chochla1
22 cze 2018, 16:14
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: UWAGA na wyłudzenia i próby włamań do kont użytkowników

Ja na miejscu właściciela SU mocno zastanowiłbym się nad jedną rzeczą..
Skoro dopiero początkujący hobbysta/programista Fapka potrafił w kilka dni usprawnić SU (nieważne,że to stara wersja, która ma "niedługo" zniknąć) to ile czasu zajęłoby to panom deweloperom z dużo większym doświadczeniem? No może góra jeden wieczór. Tylko być może te kosmetyczne poprawki wyceniliby bardzo słono jeśli ich klient/inwestor (właściciel marki SU) jest laikiem w sprawach IT...

ps. fapka mam nadzieje, że zostaniesz odbanowany i odzyskasz swoje żety.
autor: chochla1
22 lip 2018, 17:01
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu