Znalezione wyniki: 11

Wróć

Re: Vanessa00

W skócie wszystko co tam się działo :
- szukali gościa, który się zgodzi żeby Vanesska zrobiła mu loda przy kamerze na live, trochę to zajęło każdy odmawiał jak tylko usłyszał o kamerze, w końcu trafił się jeden odważny :rofl:
- Gość na samym lodziku nie mógł dojść, więc chłopak Vanesski nie chciał go tak zostawić - chłopaczek pobiegł kupić gumki i dała mu dupy + pozwoliła spuścić się w usta :smoke:
- W trakcie jebanka z tym nieznajomym, jakiś widz z showupa ich znalazł w którym miejscu są i wbił im do kibla z zapytaniem czy może się dołączyć. Vanesska nie chciałą się zgodzić na początku, ale chłopak w końcu ją namówił, że widza też trzeba obsłużyć :lol2:
- Widz miał problem z postawieniem pałki mimo lodzika, ale ostatecznie dał rade nadział ją na żądło, jebanko, zlał się, umył kutasa w zlewie i miłym akcentem "Dobra to ja spierdalam. naraaa" pożegnał naszą parkę i chwilę później już padałaa im bateria musieli zakończyć stream.
autor: dbifuria
20 lip 2018, 16:35
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: _VictoriaSecret_

Często, prawie codziennie jak się pojawia podgłądam jej transmisje. Bywałem również na priv kilkakrotnie - bez zarzutu. Nie widziałem ani razu, żeby był jakiś problem z realizacją wygranej z jej strony. Zazwyczaj, jeżeli napiszesz, że chcesz odebrać teraz to ustawia priv bez problemu. Wiadome jest, że u dziewczyn zwykły priv/grupowa jest zawsze priorytetem, więc mogłeś mieć zły timing, ze akurat ktoś ją zabrał i się zniecierpliwiłeś, ale po powrocie i tak realizuje.
Z drugiej strony widziałem twoje inne wpisy z hejtem na nią - skoro ona tak Ci nie odpowiada to po cholerę grasz jeszcze u niej w kostke? :unsure: Co do hazardu u dziewczyn, lepiej zawsze wejść sobie na konkretny normalny priv, zwykle i tak więcej stracisz na tych losach zanim coś trafisz, jeżeli nie masz szczęścia - a za taką sumkę już wychodzi dobry priv :blind:
autor: dbifuria
28 sie 2018, 10:57
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: pewnafajna

Oszustka nadal bawi się w najlepsze! Czekam z niecierpliwością kiedy administracja w końcu coś zrobi w tym kierunku... Na dzisiejszym przekręcie "na darmowy bilet za każdy napiwek" wydymała widzów na prawie 2000 żetonów :hi: - lider napiwków miał dostać dodatkową godzine priv. Wszystkich swoich gości na grupowej transmisji przywitała masowym banem xD

https://showup24.tv/pewnafajnaa
https://showup24.tv/profile/pewnafajnaa

https://i.imgur.com/lFzNYtU.png
autor: dbifuria
04 wrz 2018, 22:05
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Maddie/_Maddieska_

Nie dogodzisz... gdyby wyszedł od razu napisalibyście też, że nie został do końca więc nie wiadomo czy by mu się spodobało i dlaczego chce zwrot. Został do końca i ocenił, to już sęp i też źle :lol_sign:
autor: dbifuria
23 wrz 2018, 16:12
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Maddie/_Maddieska_

Hattrick, to taki troll, w różnych tematach wchodzi napisać jakiś farmazon nie wnoszący niczego - olej ;)
autor: dbifuria
10 lis 2018, 15:18
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: mandarynka11/Milenka99/hotgrls33/Anabelle/mandi11

Potwierdzam, to była parodia. Jeżeli ktoś uważa, że dostrzegł tam jakąś penetrację na tej grupowej to nic tylko pogratulować spostrzegawczości. Udawana szopka i to mega słabo :lol_sign: robienie z widzów debili. :eek0:

https://showup24.tv/Milenka99
https://showup24.tv/profile/Milenka99
autor: dbifuria
12 lis 2018, 02:48
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: _Sexikociaczek_ / _Alexis_/_Selena_/_Lilianka_/Xenia666

Odpoczywa od portalu lub jakiś psychofan narobił jej szamba IRL. Co do pokazania twarzy niechcący wątpię, żeby się tym tak zbytnio przejęła, żeby zniknąć przez to... Jej twarz jakoś mega tajna nie była, wspominając jej pierwsze transmisje na SU twarz na publiku była normą. Nawet dla nowego usera nie jest trudno znaleźć fotke jej twarzy z kiedyś w necie :blind:
autor: dbifuria
18 lis 2018, 16:00
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: sexygirl19/EKSTAZA/AFRODYTKA/Angel19/yrx1jllfva-xeui

Zapewne taki był cel tego spamu :winkextra: utrudnić dotarcie do właściwych nagrań, żeby wchodzili na privy/brali udział w licytacjach zobaczyć coś więcej itd. Śmieszne jest to, że nie działo się to tylko na 1 konkretnej stronie, a wielu - ta osoba miała trochę zabawy marnować czas na to uploadować wszędzie tyle materiału :scratch_one-s_head: mimo szybkiego łącza musiało zająć trochę czasu... Spam dotyczy tylko wyników wyszukiwań z Ekstazą i jej nicków, żadna inna camgirl z SU nie ma takiego syf spamu. Jest to zabieg samej Ekstazy lub może "męża SU" innej normalnej osobie nie widzi mi się tracić tyle czasu na takie coś. :bye:
autor: dbifuria
20 gru 2018, 14:39
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Maddie/_Maddieska_/vikivu/loveyourcum/prettylove

ruger44 już ile scenariuszy i plotek wymyślił, przeanalizował :rofl: stęskniony
autor: dbifuria
29 gru 2018, 14:02
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu