Znalezione wyniki: 6

Wróć

Re: Płynność wypłat z SU

Pisałem to na początku, jak wypłaty zostały wstrzymane. Ustawa o praniu brudnych pieniędzy spowodowała, że ShowUp.tv jaki i ZB byli zmuszeni do wprowadzenia weryfikacji osób wypłacających środki. Nie zrobili tego. Przez ustawę zostali zobowiązani do zgromadzenia danych z dowodu osobistego, miejsca zamieszkania, danych ewentualnej firmy, osób które wypłacają pieniądze. Jeżeli mieliby informacje, blokada konta potrwałaby 24-96 godz. Po tym czasie sprawę przejmuję prokurator i sprawa ciągnie się do 6msc. Showup albo przechodzi pozytywnie weryfikację, albo się zamyka do tych 6msc. Biorąc pod uwagę sumy jakimi obraca showup to było oczywiste, że komisja zajrzy tutaj prędzej czy później.
autor: kornel85
17 kwie 2019, 22:52
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

ZB przeciez normalnie wyplaca pieniadzewww.ShowUp.blog
Ręce opadają. To jest inna spółka. Jeżeli jest jakaś w ogóle kontrola w tym czasie na ShowUp.tv to nie musi być na ZB. Za ZB mogą się zabrać za miesiąc, za rok. Fakt jest taki, że użytkownik, który wypłaca pieniądze, będzie musiał zweryfikować swoją tożsamość legitymując się dokumentem. W ich interesie jest wprowadzić to jak najszybciej. Jak tego nie zrobią, z dnia na dzień mogą zamknąć portal. To są fakty.
autor: kornel85
17 kwie 2019, 23:30
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Napiszę Wam jak to teraz będzie wyglądać nie pierwszy ale ostatni raz. Z uwagi na to, że mnie nie znacie upraszam modelki przed najazdem na mnie, że sieję panikę, o konsultacje z prawnikiem. Poszerzcie swoją wiedzę, będzie kosztowało to ok 100-150 zł zależnie od miasta, a wiedza będzie bezcenna. Showup musiał wprowadzić zmiany związane z nową ustawą, jeżeli którejś szkoda 100zł ustawa jest dostępna za darmo w sieci. Co to ma do showupa? A to, że ShowUp.tv musi zbierać Wasze dane, o czym już pisałem. Teraz urząd przychodzi do serwisu i prosi o listę danych. Tak będzie i to są fakty. Zbiornik tego jeszcze nie wprowadził, ale to kwestia czasu. Zbiornik ma trochę inny profil, jest bardzo niechlujny, a dane z serwisu łatwo wykraść hakerom, co już miało miejsce. Nie przykładają się zbytnio do dbania o odpowiednią funkcjonalność portalu. Zbiornik też będzie musiał wprowadzić zmiany, albo się zamknie. Nie piszę tego, żeby Was nastraszyć, nie jest też tak, ze nie mając działalności nie istniejecie dla US. Zmieniła się władza, zmienia się podejście. Dobierają się do dupy wszystkim, przykładem są pary młode, które dostały wezwania do US, fotografowie, kamerzyści, US dobrał się również do handlarzy odzieżą, którzy nie wystawiali FVT, kontrola trwała pite 2 tygodnie, przyjdzie czas i na kamerki. Budżet jest uszczelniany, taki mają plan i kolejno wdrażają swoje punkty na liście. Ja nie sieje paniki, nie przekonuję Was. Możecie poświęcić te 100zł z kolejnej wypłaty, skoro sporo zarobiłyście i skonsultować swoją sytuację z doradcą podatkowym, który na bieżąco śledzi poczynania naszej władzy w tym zakresie.
autor: kornel85
25 kwie 2019, 12:00
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Dominatrix ,
Znalazłaś sobie młoda laskę i jedziesz po niej jak po swoich psiakach!!!
Zaczynasz mnie wkurwiać i za chwilkę ja się stanę na chwilkę Dominą i Cię wyćwiczę suko!!!
Masz ochotę komuś robić krzywdę...rób...ale nie tu !!!
Ufff....ale mi odpuściło ;)
ps. czasami szybciej piszę niż myślę ;)
Posty Dominatrix są wartościowe, można skorzystać z wiedzy w nich zawartej, albo jej pominąć. Nie wiedziałem, że to że ktoś ma coś sensownego do powiedzenia, możne kogoś tak wkurwić :lol2:
autor: kornel85
26 kwie 2019, 14:57
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Ccataleya18/putademadre/ZENTAYA

Adela nie ma sensu z nimi rozmawiać. Dobrze napisałaś, że jaki facet będzie szanował i kochał taką puszczalską dupodajkę bo to prawda. A tych baranów nie słuchaj oni sami są chorzy psychicznie tak jak i te laski co się sprzedają na showupie. Uwierz mi, że ze szmaty jedwabiu nie zorbisz. Nikt nich Cię nie zrozumie bo mało kto normalny zagląda na to forum akurat należymy do mniejszości. Cataleya niech daje dupy jak lubi myślę, że już się pogodziła z tym, że nie jest wymarzoną dziewczyną do związku i tylko do przelotnych relacji się nadaje. Na jej miejscu źle bym się czuła sama ze sobą, nie lubię kurestwa i facetów i kobiet tolerujących takie zachowanie. Masz prawo tego nie tolerować więc po prostu unikaj takich ludzi jest pełno dziewczyn, które wiedzą, że na sex facet powinien zasłużyć. Niech się kurwi za żetony pozostaje jej wspóczuć. I żadna łaska nie zazdrości innej ile miała kutasów bo chętnych nie brakuje żeby nawet najbrzydszą przelecieć więc to dla dziewczyn żaden problem mieć nawet 5 na raz.
To co wy robicie na forum dotyczącym sekskamerek?! Sekskamerki są właśnie od pokazywania/oglądania masturbacji, seksu w różnych formach i formacjach. Idźcie pod burdel i umoralniajcie prosto w oczy Panie do towarzystwa, jak tak bardzo Was drażni czyiś nierząd :laugh3:
autor: kornel85
23 lip 2019, 18:31
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: DiamondStar/LIMITOWANA_EDYCJA/GLAMOURIOUS/StellaStar

Bzdury wypisujecie. Chyba za mało cycków w życiu widzieliście i nie wierzycie, że trafiają się zajebiste naturalne cycki. Limitka ma idealne proporcje, a jej budowa nadawałaby się na scene fitness przy odpowiedniej pracy. Bez problemu pokazuje w przybliżeniu czy nie ma śladów po powiększaniu. Są jeszcze metody powiększania własnym tłuszczem, ale Limitke pamiętam, jak jeszcze zaczynała i już wtedy miała dobre cycki, a w Pl jeszcze ta metoda nie była tak szeroko dostępna. Zdarzają się dobre geny, a to że niektórzy nigdy takich cycków na własne oczy nie widzieli na żywo, to nie znaczy, że nie istnieją. :lol:
autor: kornel85
25 wrz 2019, 11:19
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu