Znalezione wyniki: 21

Wróć

Re: KOCUREK272

Dziadku już pisałam jedz do Ciechocinka,a ode mnie jak najdalej nie jesteś mi wcale potrzebny i daruj sobie wejścia na moją transmisje i nie szpiegu idz do innych jak ci nie pasuje hardzie ... :nono:
autor: KOCURELLA
23 sie 2018, 00:58
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: KOCUREK272

Napisała Ci kulturalnie na niebiesko
ode mnie jak najdalej nie jesteś mi wcale potrzebny i daruj sobie wejścia na moją transmisje
Jak nie dociera to Ci przetłumaczę na obrazkowy

http://www.metro.nysa.pl/galerie/n/naszywka-spieprzaj-dziad_13064.jpg

Dotarło czy chcesz jeszcze przekład na łacinę ?
autor: Gord
23 sie 2018, 15:20
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Adamant

... pewnie fajnie by było .... :dance3: :dance3:
autor: KOCURELLA
02 wrz 2018, 21:33
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Hard stosuj politykę Goebbelsowską
Preparuj, kłam, wklejaj, szczuj powtarzaj do wyrzygu, nie poddawaj się, menduj, mow fałszywe świadectwa przeciw bliźniemu swemu, wybielaj się, kompulsywnie stosuj sofizmaty, opanuj lepiej fotoszopa lub painta, i działaj....bądź bezlitosny w drodze do serca Pauli
I pamietaj co mówił Machiavelli
"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie"

Zmuś wszystkich, zeby byli dla Ciebie dobrzy, gdyż..

"Ludzie będą zawsze dla ciebie źli, jeżeli konieczność nie zmusi ich do tego, by byli dobrzy"

i najważniejszy cytat na koniec.... "Jezeli nie możesz być lwem, bądź Zygim"
autor: HenryChinaski1
23 wrz 2018, 11:26
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Adamant

Witaj najwidoczniej komuś przeszkadza,ale mi nie zależy na lajkach mogę ich w ogóle nie mieć :girl_haha: Bo nie jestem jakimś tam lajkiem,a Kobietą. Przejdziemy na pw. :air_kiss:
autor: KOCURELLA
03 paź 2018, 22:55
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: KOCUREK272

tyle w temacie opium i inne hienki
autor: KOCURELLA
06 paź 2018, 07:16
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Taśmy z restauracji Słodka i Przyjaciele

W sumie zastanawia mnie kwalifikacja prawna działań Słodkiej
Np. pozyskanie danych od Stalkiera, w celu nękania przez instytucje państwowe, takiego Kocurasa -
Przecież każdy z nas wie, że otrzymanie zawiadomienia o stawieniu się na Komendę nie jest niczym przyjemną, zwłaszcza gdy przyniesie np dzielnicowy..
Nie wiadomo o co chodzi..nerwy, stres
Albo jak mówi - pozyskanie adresu jednego z użytkowników, że "Sporo kasy mnie to kosztowało" - czyli opłaciła jakiegoś stalkiera albo inną psią pompę - czyli uczestniczy w procederze

Wg informacji które otrzymałem, to brzydka_slodka987 zna się prywatnie ze stalkerem KOCUREK272 i nawet sama dała mu 10k żetonów na tego priva, którego chcieli nagrać, żeby ją ośmieszyć, jednak Kocurek nic nie pokazała. Rozmawiali o tym na transmisji ukrytej, na którą wszedł również nasz informator.
autor: Admin
16 paź 2018, 12:31
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: KOCUREK272

Dzisiaj rano na dwóch transmisjach widziałem,że ktoś pisał,że kocurek272 dostała bana.
To jej stalker wymyślił i rozpowiada takie plotki.


jeśli tak to musiał by to być gruby ban, bo gdyby był tylko na konto to by szybko założyła drugie, nie wiem też czy ban na konto powoduję że znika ona z profilów
Jak ktoś dostaje bana, to nie może nawet usunąć konta, a jej jedyne i wieloletnie konto zostało usunięte - https://showup24.tv/profile/KOCUREK272


Sama postanowiła usunąć konto, gdyż nie wytrzymała już tego psychicznie, tego nękania przez Słodką i przez Opiuma, który pozakładał wiele podrobionych nicków jej fanów, z których ją hejtuje oraz innych kont, z których rozpowszechniał jej prywatne dane i zdjęcia oraz robił anty-transmisje, a to tylko namiastka tego co jej zrobił.

Wczoraj widziany był u Pauli na trans:
OIiver81 : cześć
OIiver81 : mam nadzieję że smierdzące kocie gówno nie wróci
Pisał z podrobionego konta jej fana Oliviera, a podobnych fejk-kont ma wiele np. Cichego - https://showup24.tv/profile/cichy___666
https://showup24.tv/profile/OIiver81

Jak zwykle był również u Słodkiej, która podziękowała mu za coś ... i chciała z nim pogadać.
Poprosiła go o przelogowanie z konta bandzior01 na OIiver81

Później ktoś rzucił propozycję aby zrobić ogólną beke ...

https://i.imgur.com/A7XQz2z.png
autor: e-Laski
18 lut 2019, 17:08
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Regulamin showup.tv 2018 RODO

Regulamin portalu Showup.tv

VIII . NIEDOZWOLONE SPOSOBY KORZYSTANIA Z SERWISU
1 . Użytkownik i Wykonawca niniejszym oświadczają i zapewniają, iż nie będą wykonywać następujących czynności:
..........
j. Użytkownik/Wykonawca nie będzie zniesławiać, nękać, obrażać, oszukiwać innych Użytkowników Serwisu lub Wykonawców, zbierać ani podejmować prób zbierania ich danych osobowych ani danych osobowych osób trzecich bez ich zgody, ani grozić im.
k. Użytkownik/Wykonawca nie będzie zniesławiać, nękać, obrażać, oszukiwać innych Użytkowników Serwisu lub Wykonawców, zbierać ani podejmować prób zbierania ich danych osobowych ani danych osobowych osób trzecich bez ich zgody, ani grozić im.
Po co im aż dwa zapisy o tej samej treści skoro i tak nic z takimi zachowaniami nie robią ?

Ciekawe ile jeszcze jest takich "kwiatków". Widać, że sami nawet nie czytali tego co napisali.
autor: Gord
24 lut 2019, 15:36
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: KOCUREK272

A ja przede wszystkim życzę nie sobie i nie innym ale Kocurelli - żeby się Jej jak najlepiej wszystko poukładało, niezależnie od tego jak potoczą się jej dalsze losy i jaką drogę wybierze, bo to dobra dziewczyna i nie zasłużyła na to wszystko co ją ostatnio spotkało.

KOCURELLA - trzymaj się ;)
autor: Gord
28 lut 2019, 17:43
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: brzydka_slodka987/ona_slodka987/slodkaa987/Slodkaaa987

do tego wplatala sie chyba w uklady z kolesiami ktorzy graja swoja gre wcale jej nie pomagajac....

Najgorszy jej układ, to współpraca z Opiumem/frajerem/złodziejem - ze stalkerem Kocurelli272, od którego najprawdopodobniej zdobyła jej adres, aby ją nękać przy użyciu policji ...
Okazuje się bowiem, że to jeden z największych hejterów Słodkiej, psychol zdolny do wszystkiego i ją też pewnie prędzej czy później będzie stalczył.
Poniżej wklejam jeden z jego postów na multikoncie poker123 .


Dzisiaj pierwszy raz widziałem tą dziewczynę na showupie. Czytałem wcześniej o tym, że na jej transmisjach są jakieś żetonowe wałki. Dzisiaj nic ciekawego nie działo się na tej jej transmisji a miała aż 5000 żetonów.

Był cel - zdejmuje stanik i wylewam na siebie wodę. Oczywiście wyglądało to tak,że najpierw ściągnęła bluzkę, następnie stanik (oczywiście stojąc tyłem :D ) by po chwili nałożyć inną bluzkę i dopiero wtedy oblała się wodą więc w sumie nic ciekawego. Ale widocznie podobało się widzom skoro tak ją tipowali ;)

Ten cel też ściągnęła od kocurka :D a tak wogóle to slodka w mokrym podkoszulku to nic specjalnego nie ma takich "walorów" jak jej idolka :D

Tu się muszę zgodzić - walory Kocurka bardziej do mnie przemawiają ;)
wedlug mnie porównywanie slodka987 do kocurka to jakby porównac m6 z polonezem :lol2: Z ciekawosci wszedlem wczoraj do tej slodkiej i powiem dziewczyna bez rewelacji brzuch jak u starszego pana ,twarz okrągła gruba,w glowie sieczka (lub taką udaje)...widac,ze wszystko skopiowane od kocura w 100 a nawet 200 procentach buziaki slodkie usmieszki a jak wklada sobie ten palec do buzi to wygląda jak upośledzona,tak samo gdy próbuje sie wyginac i uwodzic...zero seksapilu taki typowy kloc,który na siłe chce byc seksiii:? :? nie jestem jakims psychofanem kocurka ale slodka to mogłaby jej pięty wyskrobać i szpilki wyczyscic gdyby tamta jej pozwolila :rofl: :rofl: :D :D https://showsu.org/viewtopic.php?f=48&t=2616&p=45614#p45614


Ten stalker Kocurelli272 między innymi zakłada całą masę fejk profili, na których ją szkaluje, do tego stopnia, że już nawet zakłada nicki typu: jej nazwisko-kurwa272/szmata272 itp...
Aby to bardziej rozpowszechnić, dał nawet komentarz na profilu Słodkiej, który wisiał całą dobę - do momentu usunięcia przez moderatora.
Natomiast na liście ostatnich napiwków NAZWISKO Kocurelli272 myślnik SZMATKA272 wisiało jeszcze przez kilka dni, czyli te 2 fakty potwierdzają, że działał za przyzwoleniem Słodkiej, bo przecież w każdej chwili mogła usunąć komentarz i poprosić jednego ze swoich fanów o przykrycie napiwków, chociażby Borsuczka, Emerka czy Wolverine/Fuckerberry (z tym ostatnim bardzo często rozmawiała telefonicznie, więc nawet mogła go poprosić podczas jednej z rozmów).

https://i.imgur.com/SgEtsvS.png

https://i.imgur.com/3eLXRHv.jpg
autor: e-Laski
16 mar 2019, 17:00
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu