Znalezione wyniki: 65

Wróć

PORADNIK - szukanie Polek na CB, LJ, itp./omijanie blokad IP

Witam was drodzy forumowicze :winkextra: Na wielu forach, również i ta tym, spotkałem się z pytaniami o to czy Polki występują na zagranicznych portalach z kamerkami lub jak je wyszukać. Postanowiłem w związku z tym, że napiszę "poradnik" o tym jak szukać naszych pięknych rodaczek przez Google i za darmo omijać blokady IP aby oglądać ich pokazy. Pewnie wielu z was metody te są znane, ale jak wspomniałem wcześniej, nie wszyscy je znają, a mogą im się one przydać.

Wyszukiwanie Polek na zagranicznych portalach za pomocą Google sprowadza się głównie do wykorzystania odpowiednich słów kluczowych i ich kombinacji oraz używania cudzysłowu oraz znaku +

1. Wchodzimy na google.com
2. W polu wyszukiwania wpisujemy: "1 słowo kluczowe"+"2 słowo kluczowe"+"3 słowo kluczowe"
3. Klikamy enter i wyłapujemy interesujące nas linki.
4. Przykłady kombinacji słów kluczowych: "chaturbate"+"location"+"poland" lub "chaturbate"+"language"+"polish"

Przykładowy zbiór słów kluczowych:
1. Słowa kluczowe, które przydają się podczas wyszukiwania w portalach CB, LJ i MFC.
2. Portale: chaturbate.com, chaturbate, cb, livejasmin, livejasmin.com, jasmin.com, jasmin, myfreecams, myfreecams.com, mfc,
3. Pozostałe słowa kluczowe: location, nationality, language, languages, poland, polish, polska, polski.
4. Polecam podawanie nazw miast, najlepiej zangielszczonych lub zgermanizowanych, jako słów kluczowych zamiast nazwy kraju. Przykładowo: warsaw, krakow, cracow.

Dobra, wszystko pięknie wyszukane, ale co z tego skoro w wielu przypadkach napotkamy taki lub podobny komunikat: "Access Denied. This room is not available to your region or gender." albo w ogóle nie będziemy mogli wejść w link?

W takim przypadku mamy kilka opcji, z których najpopularniejszymi są bramki proxy i serwery VPN. Z doświadczenia wiem, że bramki proxy często nie współpracują z nami tak jakbyśmy tego chcieli, więc chciałbym skupić się na drugiej opcji, serwerach VPN. W sumie to nawet bardziej na jednym programie, którym jest CyberGhost, ale o tym za chwilę.

Najpierw krótkie wyjaśnienie z Wikipedii czym jest VPN: "VPN (ang. Virtual Private Network, Wirtualna Sieć Prywatna) – tunel, przez który płynie ruch w ramach sieci prywatnej pomiędzy klientami końcowymi za pośrednictwem publicznej sieci (takiej jak Internet) w taki sposób, że węzły tej sieci są przezroczyste dla przesyłanych w ten sposób pakietów. Można opcjonalnie kompresować lub szyfrować przesyłane dane w celu zapewnienia lepszej jakości lub większego poziomu bezpieczeństwa."

Skoro wiemy już czym jest VPN, to przejdźmy teraz do wspomnianego wyżej programu CyberGhost. Otóż jest to niewielka aplikacja, która łączy się z zewnętrznymi serwerami VPN maskuje nasz adres IP - przez co możemy oszukać CB, LJ, MFC i wiele innych stron, że nie jesteśmy z Polski. Dzieje się tak dzięki temu, że nasze połączenie z siecią jest szyfrowane protokołem SSL.

Korzystać będziemy z darmowej wersji programu, która różni się od płatnej tym, że podczas łączenia się z siecią musimy poczekać kilkadziesiąt sekund na swoją kolej, a po 3 godzinach korzystania musimy zrestartować to połączenie i niewielkimi możliwościami konfiguracji.

OK, przejdźmy do sedna.

1. Ściągamy i instalujemy program (polecam pobrać ze strony producenta http://www.cyberghostvpn.com żeby nie dostać w instalatorze żadnych zbędnych dodatków do przeglądarki)
2. Po uruchomieniu aplikacji polecam od razu rozwinąć listę symulowanych krajów i wybrać USA jako domyślny. Lista jest po lewej stronie "włącznika".
3. Klikamy "włącznik", czekamy chwilę, aż nadejdzie nasza kolej i cieszymy się z podglądania pięknych Polek na zagranicznych portalach z kamerkami ;)


Mam nadzieję, że komuś przyda się ten "poradnik", oraz że jest napisany w przystępny i zrozumiały sposób.

PS. Wpisujcie także swoje sposoby na radzenie sobie z zagadnieniem poruszonym w tym temacie, może akurat jakieś lepsze ktoś zna, zbierzemy to wszystko razem do kupy i zrobi się kompendium wiedzy o tym :)

PS2. Pamiętajcie o tym, że Polki na zagranicznych serwisach nie bez powodu blokują polskie adresy IP. Dość częstym zjawiskiem u naszych Pań jest uciekanie z transmisji czy też banowanie nas gdy tylko dowiedzą się, że również jesteśmy z Polski. Pewnie nie chcą być rozpoznane i mieć spotykać się z hejtem ze strony znajomych. Więc jeśli znajdziecie jakąś wartą uwagi transmisję i chcecie ją spokojnie obejrzeć do końca, to lepiej nie piszczcie po polsku ;)

http://pp.showup.com.pl
autor: Sadistik
12 lut 2016, 03:21
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: O co chodzi?

może na końcu są wyświetlane nie zweryfikowane profile?

Dzisiaj pobawię się w archeologa. Ja zawsze myślałem, że właśnie nowe profile, bez jakiegoś kontaktu z moderatorami są na końcu i tyle :p
Ktoś potwierdzi albo przekieruje mnie do dowodu? :p

Nowe profile niezweryfikowane jeszcze przez moderację są na samym końcu. Nie ważne ilu widzów je obserwuje, pozostaną na dole do momentu zweryfikowania.
autor: Sadistik
04 mar 2017, 21:25
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Dziś na jednej transmisji ktoś pisał, że w przyszłym tygodniu rusza takie coś www.show-it.tv pewnie to kolejny bubel jak ten vivet . Chyba że to właśnie SU stawia jakiegoś brata bliźniaka, bo wg. WHOIS record, strona zarejestrowana jest od prawie roku.

@Fapka weź no tam panie zbadaj co to jest za wynalazek.

Twitter: https://twitter.com/showittv
Instagram: https://www.instagram.com/showittv/
Właściciel serwisu: https://opencorporates.com/companies/mt/C90485
Regulamin na stronie: https://www.show-it.tv/terms-of-service
Siedziba firmy: https://goo.gl/maps/BYmjk1ibTb92
autor: Sadistik
16 kwie 2019, 22:08
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Fapka, Tymi, Peja zaczerpnął info stąd: https://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6615818
autor: Sadistik
17 kwie 2019, 17:01
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Konkurs VIP/Szołapowiec Kwietnia 2019

@sisis25 za dostarczenie w ciągu zaledwie kilku dni, największej ilości bekowego kontentu od czasów przeróbek zdjęć Harda xd
autor: Sadistik
26 kwie 2019, 16:58
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Proponuję zmianę nazwy tematu na "Burdel - pierdolenie o wszystkim i o niczym".
autor: Sadistik
26 kwie 2019, 17:03
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: sisis25

podbijam i @sisis25 na VIPa!
autor: Sadistik
27 kwie 2019, 01:47
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Pobieranie streamów z CB - ankieta

Elo wszystkim, czy bylibyście chętni na poradnik dotyczący tego jak pobierać streamy z Chaturbate? Ankieta trwać będzie dwa dni. Jak będzie pozytywny odzew to coś tam naskrobię w miarę przystępnego xd
autor: Sadistik
28 kwie 2019, 17:15
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

[PORADNIK] Jak pobierać streamy z Chaturbate

Witam w pierwszym z serii poradników do pobierania streamów z CB.

W tym odcinku potrzebujemy tylko przeglądarki oraz programu m3u8x, który można pobrać TUTAJ . Program jest w wersji portable, więc nie wymaga instalacji.

Wypakowujemy archiwum m3u8x do dowolnego katalogu. Odpalamy program klikając na plik m3u8x.exe z ikoną chmurki. Następnie aby móc ustawić sobie jaki chcemy mieć plik wyjściowy oraz gdzie mają się zapisywać pobierane streamy musimy kliknąć na opcję nr 1. widoczną na obrazku poniżej. Pojawią się nam wtedy opcje "general" czyli ogólne oraz "Proxy", ale te drugie nas nie interesują. Opcja nr 2. na skrinie dotyczy formatu w jakim ma się zapisać stream. Polecam wybranie "ts" ze względu na to, że czasem pojawiały się problemy z odtwarzaniem plików MP4, których nagrywanie sam zakańczałem xd Kolejna opcja która nas interesuje to ścieżka zapisu streamu i tutaj też macie pełną swobodę, ale polecam wybrać dysk gdzie mamy dużo wolnego miejsca bo program zgrywa wszystko w najwyższej możliwej jakości. Czyli jeśli modelka ma transmisję w jakości 1080p to w takiej będzie nam zapisywało, jeśli ma 1440p to też taki nam się zapisze. to samo dotyczy liczby fps itd. No ogólnie petarda xd

https://zapodaj.net/images/c84903da27eb5.jpg

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dobra mamy już ustawiony program jak należy to teraz pozostaje wyciągnięcie linku prowadzącego bezpośrednio do streamu. A więc wchodzimy na CB i wybieramy interesującą nas transmisję. Teraz odpalamy konsolę kombinacją klawiszy CTRL+SHIFT+J w Operze, albo CTRL+SHIFT+K w Mozilli. Będąc już w konsoli przechodzimy do zakładki "Network" w Operze lub "Sieć" w Mozilli. Następnie jak widać na obrazku w punkcie 2. klikamy na liście dowolny adres kończący się na m3u8. Wtedy rozwinie się obok kolejne okno, w którym zaznaczamy i kopiujemy cały adres.

https://zapodaj.net/images/ee2b00aaca4e0.jpg

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Tak zdobyty adres wklejamy w punkcie 1. i 3. W punkcie 3 wpisujemy oczywiście nazwę streamu. Na koniec klikamy "Download", a po prawej stronie w programie, tam gdzie było do tej pory pusto pojawi się niebieskie pole z nazwą oraz czasem trwania streamu. Pobieranie możemy w każdej chwili zakończyć klikając na "Cancel".

https://zapodaj.net/images/a41232e6fd55f.jpg

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dobra to by było chyba na tyle w tym odcinku. Jak ktoś będzie miał z czymś problemy to z chęcią pomogę.
autor: Sadistik
04 maja 2019, 18:03
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: camsoda.com

Wszystko na temat wypłat z Camsody znajdziesz tutaj: http://wiki.camsoda.com/index.php?title ... nformation
autor: Sadistik
05 maja 2019, 13:41
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Lustrzanka jako kamerka

Juz kiedys sie pytalem na foro czy na SU sie nie mozna puscic streama po OBSie.... bo to jest bardzo dobre rozwiazanie choc bardziej wymagajace sprzetowo... Nie nadaje to nie wiem... jest duza szansa ze SU jak zwykle jest sto lat za murzynami...

Niestety nie da rady na Szołapie strimować przez OBS'a, bo ten nie jest wykrywany jako wirtualne urządzenie, jak to ma miejsce na przykład w przypadku ManyCam. A żeby korzystać z OBS'a bezpośrednio trzeba w nim dodać adres serwera, z którego leci strim oraz klucz strumienia. Napisałem do nich zapytanie w tej sprawie, ale nie spodziewam się zadowalającej odpowiedzi, a bardziej czegoś w stylu: "zamierzamy to wprowadzić w niedalekiej przyszłości" tak jak robili grupowe i niby zajmują się Lushem xd
autor: Sadistik
09 maja 2019, 19:49
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Uwaga na Oglądających- OSZUSTÓW!

@sisis25, postaraj się napisać to samo, ale po polsku.
autor: Sadistik
10 maja 2019, 21:10
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Przydatne dodatki do przeglądarek

Poniżej przedstawiam wam kilka przydatnych rozszerzeń do przeglądarek, które umilają i ułatwiają korzystanie z Internetu.


1. uBlock Origin - to taki bloker reklam identyczny w działaniu jak AdBlock jednak zjadający mniej zasobów komputera. Pozwala pozbyć się wyskakujących okien na stronach, bannerów, reklam. Blokuje również reklamy w filmach na YT. Działają na nim również filtry przygotowane z myślą o AdBlocku, więc jest jego świetną alternatywą. Łatwo można w nim tworzyć także własne filtry. Wystarczy prawym przyciskiem myszy kliknąć na obiekcie, którego chcemy się pozbyć i wybrać z rozwijanego menu opcję "zablokuj element" i następnie "Utwórz".

uBlock dla Chrome
uBlock dla Firefoxa
uBlock dla Opery


2. Ghostery - podobna zasada działania jak uBlock, przy czym pomaga nam również pozbyć się ze stron tak zwanych tropicieli, które śledzą i gromadzą nasze poczynania w Internecie, a później na podstawie zebranych danych dopasowują zawartość reklam do tego co przeglądamy.

[url=https://chrome.google.com/webstore/detail/ghostery-–-privacy-ad-blo/mlomiejdfkolichcflejclcbmpeaniij?hl=pl]Ghostery dla Chrome[/url]
Ghostery dla Firefoxa
Ghostery dla Opery


3. Tampermonkey - dodatek pozwalający na używanie skryptów, dzięki którym możemy zmieniać według swoich potrzeb zawartość jak i wygląd konkretnych stron czy nawet pobierać z nich streamy, filmy czy jakąkolwiek inną zawartość. W Internecie jest masa gotowych i darmowych skryptów do pobrania, co czyni z tego dodatku bardzo użyteczną rzecz. Dostępne na wszystkie popularne przeglądarki, z tym, że do Firefoxa polecany bardziej jest Greasemonkey o identycznym sposobie działania.

Tampermonkey dla Chrome
Tampermonkey dla Firefoxa
Tampermonkey dla Opery
Wspomniany wcześniej Greasemonkey dla Firefoxa


4. Install Chrome Extensions - dodatek pozwalający na instalowanie rozszerzeń z Chrome Web Store (sklepu z dodatkami dla Chrome) na Operze. Obie te przeglądarki działają na tym samym silniku "Chromium", więc niby powinno dane rozszerzenie działać wymiennie bez żadnych dodatkowych pomocy. No niestety tak nie jest i wiele z dodatków z Chrome nie działa na Operze bo są tworzone z myślą tylko o tym pierwszym (między innymi dlatego, że Opera jest, niestety, o wiele mniej popularna wśród użytkowników). I tu z pomocą przychodzi nam ICE.

Install Chrome Extensions


5. Video Downloader Professional - dodatek dzięki któremu możemy pobierać filmy z niemal dowolnej strony w Internecie. Wystarczy tylko na danej stronie włączyć film i zaraz na ikonie dodatku pojawi się zielony znaczek oznaczający, że wykrył film. Dalej klikamy na dodatek i następnie "Download". Prościej się nie da. Działa na Chrome i Operze.

VDP dla Chrome


6. Multiple File Downloader - całkiem dobre narzędzie do pobierania plików ze stron, z tym że działa na niewielu stronach tak naprawdę. A nawet na tych kilku czasem sprawia problemy. Co to za strony to już dojdźcie sami. Znalazłem go tylko na Firefoxa.

MFD dla Firefoxa


7. Nimbus Screenshot - dość rozbudowane narzędzie do robienia screenów i nagrywania tego co robimy na ekranie oraz edycji jeszcze przed zapisaniem pliku.

Nimbus dla Chrome
Nimbus dla Firefoxa
Nimbus dla Opery


Wpisujcie również swoje dodatki, których używacie, a nuż ktoś ma coś przydatnego i ktoś inny z tego również skorzysta. Zapraszam do komentowania xd
autor: Sadistik
11 maja 2019, 16:14
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego, co sądzicie

Obejrzałem sobie z nudów. Ogólnie nic nowego w temacie ten film nie wniósł, a tylko zebrał do kupy to co już było wiadome i pokazał że te kurwy w czarnych sukienkach nie dość, że mają wyjebane na polskie prawodawstwo to jeszcze nawet bardziej mają wyjebane na przykazy od swojego szefa, którym jest Franciszek.

Jeden z wymienionych zdechł. Dobrze, że zdechł. Mam nadzieję, że było to efektem kręcenia filmu. Czekam na kolejnych xd
autor: Sadistik
12 maja 2019, 13:45
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Maua_Zua (SU) / bunny_marthy (chaturbate)

Maua chyba sama nie ma pomysłu na siebie na tych jutubach. Najpierw jakieś śpiewanie. Później tłumaczenie się, że nie jest prostytutką tylko camgirl i nie ma żadnego problemu z tym co kto o niej myśli, jednak z wydźwięku filmu wynika coś zupełnie innego. Dalej Q&A, następnie znów śpiewanie. A teraz debilny czelendż w jedzeniu żelek, które to czelendże były popularne na polskim jutubie jakiś rok temu jak nie dawniej xd No i do tego odcinka zaprosiła koleżankę, o której nie wiemy kompletnie nic o ile nie dotrwamy do końca filmu, gdzie dowiadujemy się tylko jak ma na imię oraz jaki jest jej Instagram. Ale po co tam była koleżanka? No nichuja nie mam pojęcia, i uważam, że równie żenująco wyszedłby ten film i bez niej. Na koniec zostawię przyspieszanie filmu. No żeż kurwa ja pierdolę. Przecież taki efekt spodoba się tylko małoletnim fanom Chipa i Dale'a. Można go użyć oczywiście do przyspieszenia NIEKTÓRYCH mniej znaczących (jakby cokolwiek w tym filmie było znaczące hue hue) momentów, ale nie 80% filmu. Aha no i ten klikbajtowy tytuł xd

A zresztą zobaczcie sami:

https://www.youtube.com/watch?v=DQy5SXCtJks
autor: Sadistik
12 maja 2019, 19:11
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego, co sądzicie

Od Wojtyły to ty się odpier....
Widzę że w tobie to nawet za grosz szacunku nie ma do takiej wspaniałej osoby.
Typowe pokolenie internetu i Biebera.
ŻENADA

Jeśli stawiasz na równi ludzi pokolenia Internetu i Biebera to ja nie wiem co ty masz na bani xd

Daj sobie spokój, przecież każdy samodzielnie myślący wie, nawet bez obejrzenia tego filmu, że JPII był jednym z głównych, jeśli nie właśnie głównym prowodyrem utajania przestępstw seksualnych popełnianych przez kler. Więc niby za co należy się mu szacunek? Za to, że był Papieżem z Polski? No proszę cię. Chociaż ja mam całkowicie wyjebane na kościół i całą jego otoczkę to i tak mam więcej szacunku do obecnego Papieża bo on przynajmniej przyznaje głośno, że coś jest nie tak w Kościele i stara się jakoś to zwalczać. Z miernym skutkiem jak widać, ale jednak.

Także przestań dziadygo oglądać i czytać tylko propagandowe media i szołap, a spójrz na świat otwartymi oczami a sam zobaczysz że nie jest tak pięknie jak ci to inni indoktrynują.
autor: Sadistik
13 maja 2019, 20:55
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego, co sądzicie

Dobrze zdaje sobie z tego sprawę że musiał o wszystkim wiedzieć ale nazywanie go prowodyrem to przegięcie pały.
Ale ten TUMAN powinien lepiej dobierać słowa zanim tak coś napisze

Tak, przyznaję że użyłem słowa prowodyr błędnie. Tylko wszyscy mam wrażenie, że każdy po za tobą zrozumiał co miałem na myśli. Ale w sumie chyba dobrze, że tak zrobiłem, bo chociaż raz miałeś w tym temacie okazję słusznie wytknąć komuś błąd xd Mam nadzieję, że już się pochwaliłeś swoim osiągnięciem Zigiemu i teraz wszystkie psy w twojej okolicy tylko o tym szczekają xd

PS. chciałbym zauważyć, że bardzo przyjemnie patrzy się na temat, w którym nie dość, że Puśka i Ruger nie skaczą sobie do gardeł, to jeszcze wzajemnie plusują swoje wpisy i trzymają wspólny front ;)
autor: Sadistik
14 maja 2019, 15:25
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: hardrockcaffe666

Wrzucam wszystko co udało mi się zachować xd

https://imgbbb.com/images/2019/05/14/0fec883b57c756d0f416c49d89b501e2_orig.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/2ad24ccc1705aa9ed88a2ac118231140_orig.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/7CNvpc3.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/7Q8Bavg.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/66f0707ba72ab685370881a4d9aa971e_orig.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/792c4ec5dee7a72ad05cac46c3dcf342_orig.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/04291a21a97d3f683f7fb1bc94c79424_orig.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/091423_B0-50_D2-4331-_A6_A8-_EDB670_A03393.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/1526640205502027.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/autobus.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/die-hard.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/Fotoram.io.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/fTVLrkG.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/FVBGic5.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/Gd5pn9b.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/gifiqqqqqqqqqhard.gif
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/hand.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/Hard_Oran_ada.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/hard-i-palkaa.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/hardscar02.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/hSdUw8c.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/i4jswy.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/I83SV5Z.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/image.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/iyFQxkp.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/jHH5cje.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/legenda.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/liEmrcE.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/lololol.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/maxresdefault.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/nb6492.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/neohard.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/NIEZNISZCZALNI.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/photofacefun_com_1526638576.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/Piotr_Hardziasko.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/r6gVOXS.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/RCrlgKW.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/RkM6HsF.png
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/rock.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/scarfacenew.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/sting_madonna_tupac_shakurihard55.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/stoneshard.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/swarz1.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/SZB_Sokol_33.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/szybki-i-wsciekly.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/the-walking-dead-who-did-negan-kill-620x360.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/UpRxtUS.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/wilk-z-szolapa.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/z22ndiall.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/zCJ4XCc.jpg
https://imgbbb.com/images/2019/05/14/ZQBj9ue.jpg
autor: Sadistik
15 maja 2019, 00:09
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

mogli by również popracować nad jakością portalu ponieważ czasem nadawać się nie da mimo dobrego neta i sprzętu (2 różne źródła i dostawcy internetu i 2pc)

Mnie się wydaje, że główną przyczyną tych problemów jest źle zoptymalizowany player umieszczony na stronie. Zaobserwowałem. że transmisje na szołapie, które często klatkują, zacinają się czy rozmijają obraz z dźwiękiem, na zewnętrznym palyerze śmigają bez żadnych problemów.
autor: Sadistik
16 maja 2019, 16:27
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: pureboomb/cam_girlll20/heyyy_

@SzybkiPawian, a jaki problem samemu jej zapytać?
autor: Sadistik
16 maja 2019, 20:46
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Na Chaturbate jest mało Polek. Czy aby na pewno?

Tak mi się ostatnio nasunęła myśl czy naprawdę na tym słynnym Chaturbate jest tak mało naszych rodaczek... Wydaje się, że rzeczywiście mało. Te, o których wiemy, że na 100% są Polkami jest stosunkowo niewiele. Tylko czy na pewno tak jest? W zasadzie są tam 3 opcje przez które możemy być nieświadomi obecności większej ilości modelek z naszego kraju. Jedną z nich jest blokowanie naszego regionu, którego wiele osób nie umie obejść, a co jest bardzo proste (wystarczy użyć VPN lub serwera proxy). Drugą opcją jest to, że można sobie tam wpisać dowolną lokalizację co też może nas zmylić jeśli nawet nie ma blokady regionu. Kolejną opcją jest ustawienie języka w którym się komunikują podczas trimów. Przypuszczam, że niektóre z modelek stosują jedno z tych rozwiązań, ale raczej zdecydowana większość może stosować wszystkie na raz, co bardzo utrudnia, a nawet uniemożliwia identyfikację jeśli nie widzimy twarzy (oczywiście w przypadku, że znamy daną osobę), rozrzuconych gdzieś w tle polskich akcentów czy nie słyszymy jej głosu, a raczej akcentu z jakim mówi po angielsku. Bo, jeśli ktoś nie wie, ten język przeważa na CB. Chociaż z tym akcentem to też nie jest tak prosto bo nieraz nie da się go rozpoznać, a wiele modelek też nie mówi zbyt wiele, tylko wydaje z siebie odgłosy niezliczonych orgazmów i przyjemności xd

Piszcie śmiało swoje przemyślenia na ten temat. Zapraszam do dyskusji.
autor: Sadistik
18 maja 2019, 16:22
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

VPN na rok za darmo.

Jeśli ktoś korzysta z VPNów, a wkurwiają go bardzo niskie limity transferów w darmowych wersjach i nie chce płacić za pełne to polecam VPN Windscribe.

Wchodzimy na stronę https://windscribe.com/signup .

Wypełniamy normalnie formularz rejestracji, tyle że następnie klikamy na opcję zaznaczoną na poniższym obrazku jako 1., a następnie w polu nr 2. wpisujemy kod: KOMPUTER.

https://imgbbb.com/images/2019/05/19/windcribe.jpg


Rejestrujemy się, potwierdzamy swój e-mail poprzez otrzymany link i cieszymy się całkowicie darmowym rocznym dostępem do VPN z limitem 50GB odnawianym co miesiąc.
autor: Sadistik
20 maja 2019, 00:57
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Polska i świat!!!

@HardRockCaffe666

Hard, piszesz coś o sielance, o tym, że Maduro atakował prywatne firmy, że doprowadził do Wenezuelę do upadku. Zweryfikuj lepiej swoje źródła następnym razem, bo ktoś cię ewidentnie okłamał.

Po pierwsze to Chavez zmarł w 2013., a nie 2014. roku. Ale spoko, może po prostu trafiłeś w zły klawisz, literówka bym powiedział, chociaż to cyfra jest.

Po drugie bardzo ciekawi mnie o jakiej sielance mówisz? Chyba o sielance Chaveza i jego córek, z których jedna zdążyła za jego rządów "zgromadzić" majątek opiewający na ponad 4 mld dolarów.

Hmm, a może rzeczywiście Wenezuelczycy mieli za jego czasów sielskie życie. Spójrzmy w jaki sposób rządził poprzednik Maduro. A więc tak: upaństwowił większość prywatnych przedsiębiorstw, co doprowadziło wiele z nich do upadku, a niemal wszystkie przestały przynosić po tym jakiekolwiek zyski. Znacjonalizował też prywatne banki, no bo kto mu zabroni. Całkowicie znacjonalizował również, jedną z największych wtedy na świecie firm petrochemicznych, czyli wenezuelską PDVSA (mówię całkowicie, bo wcześniej firma ta była nadzorowana przez państwo, ale nie była w jego całkowitym posiadaniu). Pieniądze z ogromnych zysków PDVSA, zamiast przeznaczać na chociażby wspieranie pozostałych przedsiębiorstw, wydawał na łatanie dziury budżetowej spowodowanej upadaniem tych właśnie firm i nieumiejętnym rozporządzaniem pieniędzmi. Warto też wspomnieć, że co roku przeznaczał też około 2 mld dolarów jako wsparcie finansowe dla swojego serdecznego przyjaciela Fidela Castro. A nie, sorry, oficjalnie to było dla Kuby xd Wracając jeszcze do PDVSA, zwolnił stamtąd połowę pracowników, ale nie zwykłych roboli, przecież to się nie godzi w socjalistycznym ustroju. Zwolnił tę najbardziej wykwalifikowaną połowę, co doprowadziło do bardzo dużego spadku wydobycia ropy. Jego szczęście, że wtedy ceny ropy rosły, to przez jakiś czas zyski utrzymywały się na równym poziomie mimo zmniejszenia wydobycia. Co tam jeszcze było? Ano był na przykład program edukacji dorosłych Wenezuelczyków, których duża część była po prostu analfabetami. Bo po co im dawać pracę, skoro można ich nauczyć czytać i pisać na stare lata xd Chociaż pracę też im dawał. No jak by miało nie być pracy w socjalistycznej Wenezueli? No jak? Była praca oczywiście. Najczęściej w szwalniach, gdzie szyto koszulki i flagi przeznaczona dla Chavistów na różnego rodzaju zgromadzenia, demonstracje itp. Tylko, że ile bywało takich wydarzeń w roku? Kilka, może kilkanaście, więc ludzie poszyli i do domu bo pracy więcej nie było. Co by tu jeszcze... Wsadzanie do więzień niewygodnych dla siebie ludzi, którzy mieli czelność go krytykować.

No faktycznie sielanka po chuju xd

Ty stwierdzasz, że sielanka się skończyła bo Maduro zaczął dodruk pieniądza i zjadła ich inflacja... No właśnie Maduro żadnej sielanki nie skończył. Tam nie było żadnej sielanki już od bardzo dawna. Obecny prezydent tylko zwieńczył dzieło, które Chavez tworzył przez 14 lat.


Ale to jeszcze nie koniec mojego wpisu, bo pomimo wielu błędów jakie popełniłeś w swoim poście muszę cię pochwalić za jedno mądre stwierdzenie. Bez żadnego nabijania się, ani nic z tych rzeczy. Serio!

Chodzi o to:

Moim zdaniem wszystko jest wina krótkowzroczności.
Póki jest dobrze mało co kto myśli niestety o przyszłości.
Osoby będące u steru władzy,często starają się zdobyć poparcie inwestując w rzeczy, które w danym momencie przynoszą im popularność.
A tym co będzie póżniej jak już odejdą z urzędu to sobie tym glowy nie zaprzątają.

No kurwa zaskoczyłeś mnie, że coś takiego napisałeś. A teraz spójrz na to właśnie jeszcze raz, przeczytaj dokładnie i pomyśl czy ci to czegoś nie przypomina.


Pozdrawiam Hard xd
autor: Sadistik
03 cze 2019, 08:39
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Polska i świat!!!

HardRockCaffe666 , widzę, że ty możesz się czepiać innych, w tym i mnie za błędy, ale tobie nie można nic powiedzieć bo to już czepialstwo. No spoko xd

Gdzie ty się myliłeś w twoim poście to już wcześniej napisałem. Ale streszczę ci to raz jeszcze: to nie Maduro doprowadził do upadku prywatnych firm, to nie on spowodował spadek wydobycia ropy. To długoletnie działania Chaveza są odpowiedzialne za obecny stan rzeczy. I tak jak pisałem wcześniej, Maduro tylko dokończył dzieła. A cały twój post miał wydźwięk taki, jakby to za czasów Chaveza było zajebiście, a Maduro to spierdolił bo dodrukował pieniądze. Chyba, że ja jakiś tępy jestem i nie rozumiem co autor miał na myśli.
autor: Sadistik
03 cze 2019, 12:28
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Konkurs VIP/Szołapowiec Maja 2019

Mimo, że nie głosowałem na Ciebie, KOCURELLA, to i tak gratuluję i myślę, że w końcu Ci się należało po tylu konkursach, gdzie wielu na Ciebie głosowało xd
autor: Sadistik
06 cze 2019, 00:44
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: HornyKitty/ADAXRAFATUS

Ja myślę, że tu jeden wątek nie wystarczy. To trzeba co najmniej osobny dział, albo lepiej całe oddzielne forum założyć. Bo wiesz, jakby to wszystko było opisywane w jednym wątku, to ludzie by się mogli pogubić co i jak, kiedy mu się znów odmieni i będzie "pieskował" u Pauli. A tak na całym foro by było można wszystkie fazy wrzucać do osobnych działów i to jeszcze dzielić na poszczególne wątki :sarcastic:
autor: Sadistik
07 cze 2019, 13:05
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Problemy/Usterki na ShowUp.tv

Może i SU aktualnie i ma problemy ale partactwa administracji tego forum postaci braku backupu i w efekcie utraty postów z prane roku wstecz jeszcze nie przebiło dlatego proszę mieć to na uwadze.

To był chyba jedyny poważny błąd Armina w kilkuletniej historii działania foro. A Szołapek ma co chwilę jakieś nowe problemy i to poważniejsze dla użytkowników niż strata postów na jakimś tam forum. Bo większość z tych postów udało się odratować za sprawą kilku osób, którym się chciało. A Szołap nie naprawia swoich problemów, a co chwilę dokłada nowe. To też proszę mieć na uwadze xd
autor: Sadistik
13 cze 2019, 17:26
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Maddie/_Maddieska_

Zjebaliście, ale ja to naprawię.

Maddie, ty perfidna i zawistna kłamliwa nadAdminko, alkoholiczko, menelko, oszukistko z nastrzykiwanymi ustami cyckami i dupą jak możesz taką perfidną formę cenzury prowadzić na forum??? No jak ja się pytam!!!
autor: Sadistik
15 cze 2019, 17:36
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Paula może powtórzy transmisję z przed kilku lat jak to się topiła zajebana w 3 dupy w dżakuzi. Może o to chodziło z tym wielkim WOW... Oby się tylko nie utopiła na amen. Bo jej zgon doprowadziłby do co najmniej dwóch kolejnych - Harda i Spajkela, którzy to, idę o zakład, że powiesiliby się z powodu utraty miłości swojego życia :mrgreen:

Paula, mam nadzieję, że już nie łączysz zabaw w dżakuzi z mocnymi alkoholami i tym razem obejdzie się bez zmrażających krew w żyłach incydentów ;)
autor: Sadistik
26 cze 2019, 14:21
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: HornyKitty/ADAXRAFATUS/Cindirella

1. Żety były zwracane tylko za jedną grupę, bo reszta odbyła się jako tako zgodnie z opisem. 2. Dziś na instastory Rafatus zapowiedział wspólną transmisję z Marlenką i Kitty, która ma się odbyć niby 8. lipca.

https://cdn.discordapp.com/attachments/584767532653740053/594946730689167386/video.mov
autor: Sadistik
30 cze 2019, 21:20
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: CamWhores.TV - private video bypass

a chuj, chciałem napisać jaka domena, ale jak się nie umiesz domyślić to jebać cię xD
autor: Sadistik
01 sie 2019, 15:45
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Maddie/_Maddieska_

Problemy ortograficzne w różnych przypadkach mogą być spowodowane chorobami
Dyclekcyjnymi

Jakoś za moich czasów nie było żadnych dysleksji i innych tego typu gówno-chorób, było zwykłe lenistwo. Jak ktoś dostał kilka razy wpierdol za złe oceny z dyktanda to szybko się nauczył regułek ortograficznych, których swoją drogą nie ma aż tak wiele. Moim zdaniem te wszystkie dysleksje i pochodne przypadłości to tylko wymysł naszych czasów aby psycholodzy, pedagodzy i inni mieli kolejne źródło zarobku.
autor: Sadistik
14 sie 2019, 20:40
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Dzazi_997

Wczoraj.
autor: Sadistik
25 sie 2019, 20:58
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Ruger44 akaRuderekLoserek

Tak mi się skojarzyło xdd

autor: Sadistik
05 wrz 2019, 19:22
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Maua_Zua (SU) / bunny_marthy (chaturbate)

Nie czaję kompletnie o co to przypierdalanie do ASMR. Mnie też to wkurwia bardziej niż relaksuje, ale rozumiem, że innym może to sprawiać przyjemność. A że Maua zaczęła to tworzyć? No i niech tworzy, w końcu ukierunkowała jakoś swój kanał na YT (pozdro Maua ;) ). I niech też zarabia sobie na tym. Jest na tego typu kontent popyt, więc niech i ona ma z tego jakąś korzyść, skoro jak widać się w tym odnalazła.

Pozdrawiam Hard
autor: Sadistik
10 wrz 2019, 09:35
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Ccataleya18/putademadre/ZENTAYA

Znalezione w sieci
**Pokaż Spoiler**
**Pokaż treści 18+**
https://verystream.com/stream/eGVfvLS9u5/ec77f0a91c43134ac74a5096e29607f1_aac.flv.mp4
autor: Sadistik
13 wrz 2019, 11:33
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: HornyKitty/ADAXRAFATUS/Cindirella

Kropelka pisze:
tomoxx pisze:
_Kurier_ pisze:Czekamy na przeorany tyłek.

przez tabun dzikich murzynów :)

waliłabym.... :D


Fuj
autor: Sadistik
21 wrz 2019, 01:55
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Studentka_Nika

maq pisze:Ludzie nienawidza harda bo mu zazdroszcza pieniedzy, klasy i kobiet.


Dokładnie tak :lol:

Obrazek
Obrazek
autor: Sadistik
28 paź 2019, 18:34
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Ccataleya18/putademadre/ZENTAYA

Kiedys tez zrobilam trans w takim kostiumie, moderator uznal,ze to na ShowUp.tv zabronione. Skoro tak bardzo kazdy chce byc sprawiedliwy to tez chcialam i tyle.

Typowe polactwo kurwa. Trzeba było jeszcze skargę do SU napisać i się pożalić "ale jak to tak, mi zabraniacie, a ona sobie siedzi i nic z tym nie robicie? Banujcie ją kurwa!".
autor: Sadistik
02 lis 2019, 16:22
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Kiciaa/Babygirlllllll/UmaBass/Luxuria/CindyKimberly/PAME

Kicia sama ostatnio na instastory wrzucała info odnośnie tego co to za hotel i w jakim mieście się znajduje.
autor: Sadistik
14 sty 2020, 15:25
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Slooodka_Kasia/Sweet_Kasia/Po_Prostu_Kasia/Kasia_UK

Cichy Bob pisze:Co Wy opowiadacie? Jakie małżeństwo, jakie dziecko? O milionie nie wspomnę?


Nie wspomnisz.
autor: Sadistik
15 sty 2020, 01:36
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Konkurs VIP/Szołapowiec Maja 2020 i/lub Moderator

Ela na prezydenta! I na moda też. I na VIPa też.
autor: Sadistik
18 maja 2020, 15:39
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: DigitusMedius

Fajne ma cycki polecam, Hard
autor: Sadistik
03 cze 2020, 14:20
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu